Hľadám Dj 5.7.2014 do Spišskej Novej Vsi

DJ: hladam Dj na svadbu na 5.Jula v Spisskej Novej Vsi .Ak vie niekto o niekom prosi zaslite nejake info.
Odpovedať
Profilova fotka
@miriamapac skus pozriet DJ N tonyo na tejto stranke,mozno bude mat volny termin ... odporucam ;-) !
Odpovedať
Dobry Vecer Vas termin mam volny ak mate zaujem tak info v profile ale telefonicky.. mame AKCIU do konca Januara pri objednavke nasej hudobnej produkcie mate osvetlenie saly ZDARMA..peky vecer prajem
Odpovedať
Profilova fotka
Deejay, hudba,moderovanie na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. Ako deejay pôsobím od roku 1998, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov, pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba, boney m, smokie, pomada a iné) ľudovky, čardáše, rusnácke, cigánske , repete, disco, známe súčasné aj staré hity, talianske, španielske hity, staré dobré funky (kool&the gang, delegation, mezzoforte, imagination a iné), slovenské, české hity, zábavné tanečné hity, latino, gypsy kings, grécke, twist, rock n roll a iné. Produkcia časovo neobmedzená, serióznosť, spoľahlivosť, kvalita a profesionalita. Mám v ponuke aj karake show a pre deti a samozrejme pre vás aj buble show,dym pekná svetelná show a samozrejme kvalitný zvuk.Ak potrebujete, zabezpečím aj profesionálneho kameramana a fotografa. Viem Vám poradiť aj so scenárom svadby tak, aby zabava nestála, počas prestávok stále hraje príjemná podmazová hudba. Rozhodnutie je na Vás ako, čo a koho si pozvete ako deejaya. Upredňostňujem osobné stretnutie pre spresnenie požiadaviek budúcich mladomanželov, v prípade potreby poradím, zabezpečím alebo odporučím iné služby ako je kameraman, fotograf a pod. Kľudne volajte a určite sa dohodneme aj na rozumnej cene a samozrejme kvalite!!
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Jejo ty mas ten isty termin ako ja :-) a vidim ze aj ty si davas nacas jak aj ja
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
som tu prevas kontaktujte ma :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?