Menu Forum

Hľadám Dj 5.7.2014 do Spišskej Novej Vsi

11. máj 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
miriamapac
1
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 5. júla 2014
fotoportrét
fotoportrét
miriamapac
1
Registrovala sa 13. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Spišská Nová Ves.
  • Svadba bola 5. júla 2014
 DJ: hladam Dj na svadbu na 5.Jula v Spisskej Novej Vsi .Ak vie niekto o niekom prosi zaslite nejake info.
13. jan 2014 o 13:31  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
kapelafantom
Hudobná skupina Fantom
Hudobná skupina Fantom PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
25

“Https://youtu.be/JDaTq1Tiytg”
(Pred 1 rokom)

@miriamapac skus pozriet DJ N tonyo na tejto stranke,mozno bude mat volny termin ... odporucam emoticon !
13. jan 2014 o 14:37  •  www.fantom.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

Dobry Vecer Vas termin mam volny ak mate zaujem tak info v profile ale telefonicky.. mame AKCIU do konca Januara pri objednavke nasej hudobnej produkcie mate osvetlenie saly ZDARMA..peky vecer prajem
13. jan 2014 o 19:08  •  jozef.tresa@centrum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

Deejay, hudba,moderovanie na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. Ako deejay pôsobím od roku 1998, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov, pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba, boney m, smokie, pomada a iné) ľudovky, čardáše, rusnácke, cigánske , repete, disco, známe súčasné aj staré hity, talianske, španielske hity, staré dobré funky (kool&the gang, delegation, mezzoforte, imagination a iné), slovenské, české hity, zábavné tanečné hity, latino, gypsy kings, grécke, twist, rock n roll a iné. Produkcia časovo neobmedzená, serióznosť, spoľahlivosť, kvalita a profesionalita. Mám v ponuke aj karake show a pre deti a samozrejme pre vás aj buble show,dym pekná svetelná show a samozrejme kvalitný zvuk.Ak potrebujete, zabezpečím aj profesionálneho kameramana a fotografa. Viem Vám poradiť aj so scenárom svadby tak, aby zabava nestála, počas prestávok stále hraje príjemná podmazová hudba. Rozhodnutie je na Vás ako, čo a koho si pozvete ako deejaya. Upredňostňujem osobné stretnutie pre spresnenie požiadaviek budúcich mladomanželov, v prípade potreby poradím, zabezpečím alebo odporučím iné služby ako je kameraman, fotograf a pod. Kľudne volajte a určite sa dohodneme aj na rozumnej cene a samozrejme kvalite!!
18. jan 2014 o 19:16  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. mar 2014 o 22:47 • jozo477
fotoportrét
fotoportrét
zumbulka20
11
Registrovala sa 24. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
zumbulka20
11
Registrovala sa 24. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 5 priateľov. Okres Hlohovec.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Hlohovec
 Jejo ty mas ten isty termin ako ja emoticon a vidim ze aj ty si davas nacas jak aj ja
6. mar 2014 o 05:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
6. mar 2014 o 12:26 • deejaymajkteampoprad
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. mar 2014 o 22:41 • gredeg
fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
slavodj
SLAVODJ
SLAVODJ PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 2 inzeráty
4

“Volne termíny 13.6 a 27.6 a 11.7 a 18.7 cele Slovensko Dj + led nasvietenie priestorov Vašej svadby”
(Pred 1 rokom)

som tu prevas kontaktujte ma emoticon
11. máj 2014 o 05:12  •  www.slavodj.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2014 o 18:33 • nosii
17. máj 2014 o 19:07 • ondrej16
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála.”
28. máj 2014 o 01:27 • maneka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
28. máj 2014 o 07:56 • deejaymajkteampoprad