Hľadám DJ 3v1 na 20.9.2019, Preseľany pri Nitre

Ahojte, hľadám niekoho dobrého kto vie zastúpiť DJ, starejšieho a aj moderátora na svadbe. Svadba sa bude konať 20.9.2019 v Preseľanoch pri NR. Super by bolo ak by mal aj dekoračné osvetlenie. Viete mi niekoho poradiť ? Prípadne voľný ak ste DJ a splňate tieto požiadavky ozvite sa mi :-) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, termín 20.9.2019 mám voľný a vedel by som Vás prísť zabaviť na Vašu svadbu. Viem Vám ponúknuť služby DJa a moderátora priebehu svadobnej hostiny, svadobnych hier či súťaži, viem vám priestory nasvietit LED svetlami. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať. S prianím pekného dňa Martin.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem! Som Vam k dispozicii na Vasu svadbu. Posielal som Vam spravu so vsetkymi blizsimi info podla Vasich predstav. Prijemny den prajem! S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Pozdravujem, volám sa Dušan, som svadobný VideoDJ a moderátor, termín mám voľný a viem prísť na Vašu svadbu. Pozrite si fotograie, videá a referencie v profile alebo na fb stránke "Video DJ Dušan Dojčár" alebo aj na Youtube kanály ("DJ Dusan Dojcar"), kam pridávam pravideľne ukážkové videá zo svadieb. Vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa želaní, stačí ma kontaktovať. S pozdravom svadobný DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?