Menu Forum

Hľadá sa dobrý Dj na 30.11.2013 do Vysokých Tatier

25. mar 2013  • 
fotoportrét
fotoportrét
darsy22
203
Registrovala sa 11. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 48 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
darsy22
203
Registrovala sa 11. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 2 albumy. Má 48 priateľov.
 Takze hladame ochotneho a dobreho dja na nasu svadbu, termin 30.11 vo Vysokych Tatrach. Podmienky: mame ludovu skupinu ktora bude hrat v kostole z kostola, prvy tanec nie ale potom do hodiny 7 alebo 8 bude len ziva hudba a potom vratane prveho tanca bude na rade dj,hudba by mala byt do rana,teda nie do jednej ale aspon do stvrtej. Mal by mat kvalitnu aparaturu a skusenosti s hranim na svadbach. Som narocna zakaznicka a urcite do toho budem kecat emoticon urcite nas dj dostane zoznam skladieb ktore musia na nasej svadbe hrat. Mame radi country ale aj na ludovu notu, pop and rock and roll emoticon. Budeme mat aj zahranicnych hosti takze by sme radi pridali par nemeckych schlagrov. V ziadnom pripade prespievane skladby alebo rusnacke alebo ine otrepane svadobne skladby ako jede jede masinka na nasej svadbe nebudu. Ak sa taky najde,prosim kontaktujte ma co najskor a napiste mi do spravy aj svoju cenovu ponuku ,dakujem vsetkym odvaznym emoticon Darina
24. mar 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dj_ntonyo
DJ. N Tonyo - Svadby - Špecializácia na Východne slovensko
Tono Žuhovský PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
13
fotoportrét
fotoportrét
dj_ntonyo
DJ. N Tonyo - Svadby - Špecializácia na Východne slovensko
Tono Žuhovský PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
13
 mame volny termin takze staci nas kontaktovat v pripade zaujmu a dohodnut podrobnosti ... sekcia PRO
24. mar 2013 o 20:52  •  www.djntonyo.wbl.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
djcuky
DJ Čuky
Peter Lehocký DJ Čuky PRO

Hudba a zábava - Okres Nové Zámky
22

“Ponúkam hudobnú produkciu s moderovaním na svadby, plesy stužkové, rodinné a firemné oslavy, diskotéky. Hudobná produkcia je podfarbená bohatým svetelnýmm parkom. Na hudobnej scéne pôsobím od roku 1978 a preto mám v tejto oblasti bohaté skúsenosti.”
(Pred 2 rokmi)

@darsy22 prosím pozrite na môj profil, rád prídem aj do Tatier emoticon
25. mar 2013 o 22:32  •  www.djcuky.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to