Hľadá sa DJ na 17. alebo 18. mája 2019, Kežmarok

Ahojte kedze som pocula ze sa tazko zhana kvalitny DJ zacinam teda hned hladat toho NAJlepsieho v okoli Kezmarku / Popradu. tesim sa na vase odpovede, mozete mi pisat aj spravy Dakujem !
Odpovedať
Profilova fotka
@katkajurcova Kezmorok-Poprad k dispozícii nech sa paci😉Viac o mne v mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj , pokojne sa ozvi Peter@patrik music :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katkajurcova Dobrý deň prajem, Volám sa Dušan Dojčár, som mladý kreatívny svadobný DJ a Moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu. Venujem sa technickému zabezpečeniu svadieb ako dekoratívne nasvietenie sály, ozvučenie, bublinkýýý, videoprojekcia, Fotokútik a iné. Referencie môžete nájsť na Fb Fun Page - odkaz v profile - "Video DJ Dušan Dojčár". Ukážky mojej práce ako svadobného DJ-a najdete na Youtube pod menom "Dj Dušan Dojčár" kam pravidelne pridávam ilustračné videá. Na požiadanie vypracujem cenovú ponuku presne na mieru podľa vašich želaní. S pozdravom DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Skúste si pozrieť mój profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
Profilova fotka
Milá nevesta, termín 17.5.2019 je ešte voľný. Ponúkam profesionálnu zvukovú a svetelnú techniku. Koordináciu celej svadby, poradenstvo, moderovanie v slovenskom aj anglickom jazyku, svadobné hry a veľa iného. S úctou Dj Mike
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkame aj kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
Odpovedať
Profilova fotka
Nech sa paci, kludne sa moze ozvat. Viac info v mojom profile... ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?