Menu Forum

Dobrý večer prajem zháňam hudobnú skupinu(moderne-ľudové) na svadbu 27.8.2016 do Nového Smokovca :)

15. mar 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
tinka_sun
1
Registrovala sa 6. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
tinka_sun
1
Registrovala sa 6. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov. Má 4 priateľov. Okres Poprad.
 Dobrý večer prajem zháňam hudobnú skupinu(moderne-ľudové) piesne na svadbu 27.8.2016 do Nového Smokovca emoticonZa všetky navrhy vopred ďakujem
28. dec 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
36

“Ďakujem vsetkým nevestám a ženíchom za ostatné odporúčania, veľmi si to cenim :) na párty hárd sa nezabúda...”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
djhusenica (38 r.)
DJ HSNC
PRO

Hudba a zábava - Okres Liptovský Mikuláš
36

“Ďakujem vsetkým nevestám a ženíchom za ostatné odporúčania, veľmi si to cenim :) na párty hárd sa nezabúda...”
(Pred 1 mesiacom)

@tinka_sun skus oslovit kapelu "fantom" emoticon
28. dec 2015 o 20:03  •  www.hudbanasvadbu.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
13. jan o 14:36 • tana281
fotoportrét
fotoportrét
tinka_sun
1
fotoportrét
fotoportrét
tinka_sun
1
 @tana281 Dakujem za navrh a nevies mi povedat,ci hraju aj moderne pesnicky?
13. jan o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
13. jan o 15:24 • tana281
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Tiež odporúčam FANTOM emoticon emoticon hrajú aj moderné, anglické, slovenské, české.... každý si príde na svoje emoticon emoticon emoticon
13. jan o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=uEcCb4qoGrE”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
marianroky
Kapela Medley
PRO

Hudba a zábava - Okres Trebišov
3

“Https://www.youtube.com/watch?v=uEcCb4qoGrE”
(Pred 2 mesiacmi)

Ak hľadáte živú kapelu so živou produkciou a v plnom obsadení , skúste pozrieť na náš profil Kapela Medley z Trebišova.
15. mar o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to