Menu Forum

Dobrý DJ z BB kraja na 19.9.2015

11. jún 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
auroraborealis
16
Registrovala sa 18. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
auroraborealis
16
Registrovala sa 18. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 22 priateľov.
 Hľadám DJ-a z Banskobystického kraja na 19.9.2015, ktorý dobre hrá všetko...ľudovky, moderné atď emoticon dakujem srdečne za tipy
11. jún 2015 o 15:25  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

Dobry večer termín mám zatial volny.Pozrite si moj profil a možme si napisat .
11. jún 2015 o 22:28  •  www.djmajk.sk  •  Páči sa mi to