Menu Forum

Dobrý DJ z BB kraja na 19.9.2015

11. jún 2015  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
auroraborealis
16
Registrovala sa 18. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 22 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
auroraborealis
16
Registrovala sa 18. septembra 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Má 22 priateľov.
 Hľadám DJ-a z Banskobystického kraja na 19.9.2015, ktorý dobre hrá všetko...ľudovky, moderné atď emoticon dakujem srdečne za tipy
11. jún 2015 o 15:25  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“POSOBNOST CELE SLOVENSKO. – Ak pre vás zábava na svadbe patrí medzi najdôležitejšie veci, neváhajte a zarezervujte si svoj termín na rok 2017 a 2018. ešte dnes! Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
59

“POSOBNOST CELE SLOVENSKO. – Ak pre vás zábava na svadbe patrí medzi najdôležitejšie veci, neváhajte a zarezervujte si svoj termín na rok 2017 a 2018. ešte dnes! Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na”
(Dnes)

Dobry večer termín mám zatial volny.Pozrite si moj profil a možme si napisat .
11. jún 2015 o 22:28  •  www.djmajk.sk  •  Páči sa mi to