Menu Forum

Dobrý Dj v Prešove na 17.5.2014

23. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jt175
Registrovala sa 6. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 10. mája 2014
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
jt175
Registrovala sa 6. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 10. mája 2014
    okres Prešov
 ahojte, viete mi odporucit niekto dobreho DJ-a v presove a okoli?
22. jan 2014 o 19:31  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
55

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
55

“AHOJTE.Kto hľadá Dj a moderatora som voľný : svadby, oslavy, rodinné akcie, verejné aj súkromné akcie,videoprojekcie a karaoke k dispozícii samozrejme. Kto by mal záujem, nech mi napíše svoje požiadavky na mail majkteam@gmail.com,alebo kľudne volajte dohodneme sa PÔSOBNOSŤ CELÉ SLOVENSKO.....Ďakujem.”
(Pred 2 dňami)

@jt175 Dobry vecer, do Presova je to na skok a tento termin mam volny. Vsetko o mne, fotky, videa a info najdete v profile. Kludne volajte, piste, pripadna spolupraca by ma potesila emoticon s pozdravom Marian Kovac DjMajk
22. jan 2014 o 19:35  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirpet
5
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mirpet
5
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @jt175 my sme mali DJ Slavo z Prešova....boli sme veľmi spokojní....aj cenovo
22. jan 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paladia
15
Registrovala sa 17. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov a 5 albumov. Má 27 priateľov. Sabinov, okres Sabinov.
fotoportrét
fotoportrét
paladia
15
Registrovala sa 17. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov a 5 albumov. Má 27 priateľov. Sabinov, okres Sabinov.
 my sme mali DJ Juraj Gabzdil...odporúčam, urobil neskutočnú žúrku emoticon
22. jan 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 3 rokmi)

@jt175 Skupina DJ-OV zo spoločenstva duodj-s poskytuje komplexné služby v hudobnej produkcii a ozvučovaní kultúrnych podujatí. Sme partia 3-tich DJ-OV ktorý majú všetci skúsenosti z mnoho odohratých akcií,či už disko alebo spoločenských podujatí ako sú svadby,stužkové slávnosti,rodinné oslavy a mnoho dalších podujatí. Našim cieľom je čo najviac uspokojiť zákazníka a vytvoriť, skvelú atmosféru pri produkovaní hudby, aby boli všetci zúčastnení spokojný.Chceme dosiahnuť len tie najkrajšie zážitky z našich-vašich akcií aby ste spokojne odchádzali domov a aby sme aj my mali dobrý pocit z dobre odvedenej práce.Teraz akcia osvetlenie saly Zdarma...viac info v profesionaloch...S pozdravom Jozef...duodj-s
23. jan 2014 o 00:26  •  jozef.tresa@centrum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to