Menu Forum

Dobrý Dj v Prešove na 17.5.2014

23. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
jt175
Registrovala sa 6. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 10. mája 2014
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
jt175
Registrovala sa 6. decembra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 10. mája 2014
    okres Prešov
 ahojte, viete mi odporucit niekto dobreho DJ-a v presove a okoli?
22. jan 2014 o 19:31  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

@jt175 Dobry vecer, do Presova je to na skok a tento termin mam volny. Vsetko o mne, fotky, videa a info najdete v profile. Kludne volajte, piste, pripadna spolupraca by ma potesila emoticon s pozdravom Marian Kovac DjMajk
22. jan 2014 o 19:35  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirpet
5
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
mirpet
5
Registrovala sa 24. júna 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 6 príspevkov. Má 2 priateľov.
 @jt175 my sme mali DJ Slavo z Prešova....boli sme veľmi spokojní....aj cenovo
22. jan 2014 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
paladia
15
Registrovala sa 17. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov a 5 albumov. Má 27 priateľov. Sabinov, okres Sabinov.
fotoportrét
fotoportrét
paladia
15
Registrovala sa 17. novembra 2012 na mojasvadba.sk. Pridala 93 príspevkov a 5 albumov. Má 27 priateľov. Sabinov, okres Sabinov.
 my sme mali DJ Juraj Gabzdil...odporúčam, urobil neskutočnú žúrku emoticon
22. jan 2014 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

@jt175 Skupina DJ-OV zo spoločenstva duodj-s poskytuje komplexné služby v hudobnej produkcii a ozvučovaní kultúrnych podujatí. Sme partia 3-tich DJ-OV ktorý majú všetci skúsenosti z mnoho odohratých akcií,či už disko alebo spoločenských podujatí ako sú svadby,stužkové slávnosti,rodinné oslavy a mnoho dalších podujatí. Našim cieľom je čo najviac uspokojiť zákazníka a vytvoriť, skvelú atmosféru pri produkovaní hudby, aby boli všetci zúčastnení spokojný.Chceme dosiahnuť len tie najkrajšie zážitky z našich-vašich akcií aby ste spokojne odchádzali domov a aby sme aj my mali dobrý pocit z dobre odvedenej práce.Teraz akcia osvetlenie saly Zdarma...viac info v profesionaloch...S pozdravom Jozef...duodj-s
23. jan 2014 o 00:26  •  jozef.tresa@centrum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to