DJ+Moderátor termín 11.08 2018 -svadba

Profilova fotka
Zhánam Dj a moderátora.za ponuky ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer,tento termín mám zatiaľ voľný.Moderovanie je samozrejmosťou.Ponúkam komplet balík.Pozrite si moju stránku a videá.Stačí má kontaktovať a dohodneme sa.Pekny večer.Dj Steeve
Odpovedať
Profilova fotka
@gitus7 Dobrý deň prajem,Váš termín mám voľný,rád Vás prídem zabaviť,viac o mne sa dozviete tu alebo na mojej web stránke :-) Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@rastozamecnik -ďakujem môžem poprosiť bližšie info a cennik na www.mhutirova@zoznam.sk
Odpovedať
Profilova fotka
@gitus7 Dobrý deň,včera som Vám posielal mail na mhutirova@zoznam.sk neviem či to je správne. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, posielal som Vám správu na IP
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja sa zaoberám prácou DJ-ja, moderátora aj starejšieho v jednej osobe (DJ Pavol Ďuran) a som priamo z Nitry. V mojom profile ako aj na internetovej stránke môžete vidieť moju prácu, k dispozícii sú fotografie ako aj rôzne videá priamo zo svadieb. Na základe poskytnutých informácií môžete vidieť, ako vyzerá v mojom podaní práca všetkých spomínaných zložiek v jednej osobe..
Odpovedať
Profilova fotka
Rád by som Vám ponúkol svoje služby DJa a moderátora pre Vašu svadbu. Pre bližie info ma môžete kontaktovať cez správu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma kontaktujte cez profil alebo e-mailom.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ďakujem všetkým za ponuky :-) už sme si vybrali 😊😊
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?