DJ v okolí Liptovského Mikuláša na 1.12.2018

Ahojte, organizujeme svadbu na rychlo za mesiac, 1.12.2018 v okoli Liptovskeho Mikulasa. Nevieme, ci este vobec najdeme DJ, ktory by mal volny termin a ci sa oplati niekoho zhanat, ked vacsina hosti je bud starsia generacia (ti skor uz uprednostnuju pokojnejsie akcie) a druha cast su mlade rodiny s malymi detmi. My mame malu dcerku do dvoch rokov a druhe je na ceste, takze uz velmi tancovat nebudem moct. Znacna cast hosti nam potvrdila,ze do polnoci pojdu domov, s malymi detmi aj okolo osmej. Myslite si, ze to bude velmi zle, ak budeme pustat hudbu z notebooku? Reproduktor by nam pozical hotel,kedze tam casto organizuju skolenia a hadam bude postacujuci na ozvucenie miestnosti. DJ sa zajednavaju niekedy aj rok dopredu, takze sancu niekoho zohnat v obdobi stuzkovych je asi minimalna, resp. ziadna a ci by bol niekto vobec ochotny robit DJ na 6 -9 hodin. Len sa bojime, aby zas neviazla zabava a nebola to uplne nuda. Rozmyslame aspon nad nejakymi sutazami, aby aspon chvilku bol program. Mali ste niekto takuto svadbu alebo sa chystate mat? Ak by ste mali na niekoho volneho kontakt, to by tiez potesilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den. Termin mam volny .Pokojne sa ozvite s pozdravom dj Palo
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina091019 Termin uvolneny,tak nevahajte ma kontaktovat a viac o mne v mojom profile.
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina091019 Pozdravujem, volám sa Dušan, som svadobný VideoDJ a moderátor, termín mám voľný a viem prísť na Vašu svadbu. Pozrite si fotograie, videá a referencie v profile alebo na fb stránke "Video DJ Dušan Dojčár" alebo aj na Youtube kanály ("DJ Dusan Dojcar"), kam pridávam pravideľne ukážkové videá zo svadieb. Vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa želaní, stačí ma kontaktovať. S pozdravom svadobný DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer prajem, Váš termín svadby mám voľný a vedel by som Vás prísť zabaviť. Podrobnejšie informácie ako aj recenzie nájdete v mojom profile tu na protali ako aj na moje facebookovej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok ma kľudne kontaktujte. S pozdravom Martin Vozár
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny vecer prajem! V poslednom obdobi mnoho svadobnych dvojic zvazuje objednanie profi Dj - a kvoli mensiemu poctu, alebo zlozeniu svadobnych hosti, alebo kratsiemu trvaniu svadobnej oslavy... Je tu vo fore uz viacej takychto tem a otazok. Ja urcite zo svojich skusenosti odporucam zverit dobru tanecnu zabavu, moderovanie, organizovanie svadobnych sutazi a hier do ruk skuseneho, spolahliveho, profi Dj - a, ktory bude zarukou dobrej zabavy. Je to jednoducho clovek, ktory tam je preto, aby si ti vasi starsi mozno v prestavkach aj dobre zaspievali, rodinky s detmi dobre zatancovali na ich detske kreacie a aj pre vas ako nevestu a zenicha hrala hudba, ktoru mate oblubenu a naozaj radi sa na nu bavite. A aby sa takto aj vdaka kvalitnemu Dj - ovi stala vasa svadobna oslava naozaj vynimocnou a nezabudnutelnou, so super spevom a tanecnou zabavou. Pise vam tu mnoho mojich dobrych kolegov Dj - ov, tak mila nevesta stastny vyber a nezabudnutelnu svadobnu zabavu prajem. S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
Odpovedať
Profilova fotka
@katarina091019 som liptak, ale uz zial obsadeny ... skuste kontaktovat DJa @dobo, je priamo z LM a najdete ho aj tu v profesionaloch, mozno bude volny :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín 01.12.2018 mám ešte voľný. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?