Menu Forum

Dj v Martine do 250 - 300 eur

26. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
kristina2908
1
Registrovala sa 2. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Martin.
  • Svadba bola 19. septembra 2014
    Košťany nad Turcom, okres Martin
fotoportrét
fotoportrét
kristina2908
1
Registrovala sa 2. októbra 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 16 príspevkov. Okres Martin.
  • Svadba bola 19. septembra 2014
    Košťany nad Turcom, okres Martin
 Ahojte, zháňam DJ na 19.9.2014. Keďže budeme mať aj živú hudbu nechcem multifunkčného DJ, nechcem starejšieho,keďže toho mám , tak isto nechcem žiadneho brutálneho aktivistu, čo mi bude organizovať celý večer podľa seba ako on chce emoticon
Proste normálneho človeka , ktorý bude ochotný sa prispôsobiť tomu čo chceme my. Ak by vedel v tejto cene ponúknuť aj osvetlenie sály bolo by to super.
Ďakujem za rady.
26. mar 2014 o 09:25  •  Svadba bola v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

Dobry den ..v tejto cene by som vedel prist ako doprovod k zivej hudbe a bolo by v tom aj osvetlenie saly .. blizsie info cez mail..kontakt najdete v profesionaloch..
26. mar 2014 o 17:45  •  jozef.tresa@centrum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to