Menu Forum

DJ + svadobny moderator/starejsi Bojnice/Prievidza 15.10.2016

24. feb 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lili1990 (26 r.)
4
Registrovala sa 29. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 179 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 15. októbra 2016
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
lili1990 (26 r.)
4
Registrovala sa 29. decembra 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 179 príspevkov a 3 inzeráty. Má 1 priateľa. Senec, okres Senec.
  • Svadba bola 15. októbra 2016
    Bojnice, okres Prievidza
 Ahojte!

Hladam DJ-ja a nejakeho moderatora/zabavaca/starejsieho na svadbu 15.10. v Bojniciach/Prievidzi. Svadba by zacinala najskor o 17-tej a bude sa koncit okolo polnoci (na druhy den odchadzame na svadobnu cestu). Nemame ziadnu odobierku, netreba nam ani ziadne organizovanie svadobcanov (bude iba najblizsia rodina, tu si zorganizujeme), ani cepcenie, redovy tanec a ani podobne zvyky nemame a ani nechceme. Potrebujeme niekoho, kto nam zahra hudbu ako podmaz (nikto z nas nie je velky tanecnik - hlavne ja nie emoticon ). Proste potrebujeme niekoho, kto nam zahra par pesniciek, ktore sa nam pacia, pri ktorych si potancujeme par kol a podla dohody nam odmoderuje svadbu (zavolat k veceri, oznamit prvy manzelky tanec, uvedenie nejakych hier, atd). Na svadbe je iba najblizia rodina, 15 dospelych a 6 deti. Najlepsie ak by bola cena do 200 eur, prip. dohoda podla ponukanych sluzieb.

Dakujem za odporucania/ponuky emoticon
23. feb o 14:35  •  Svadba bola v októbri 2016  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lukas55555
2
Registroval sa 9. júla 2014 na mojasvadba.sk. Pridal 69 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Malacky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Na takéto veci čo chcete Vám bohate stačí DJ alebo kapela (odporúčam asi radšej DJ-a)...keď nechcete zvyky, tradície a budete len najbližšia rodina je zbytočne platiť za starejšiho
24. feb o 16:29  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
fotoportrét
fotoportrét
markxy
MusicEvent (DJ)
Mark PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
5
 Dobry den termin mame este volny pozrite nas profil. cena je v pohode
23. feb o 15:30  •  www.musicevent.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (37 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
4
fotoportrét
fotoportrét
djaifel (37 r.)
DJ AIFEL
p.Prášek PRO

Hudba a zábava - Okres Žilina
4
 Dobrý deň.Termín zatiaľ voľný ,v prípade záujmu ma kontaktujte.Viac v profesionáloch alebo na stránke.
24. feb o 05:47  •  www.djaifel.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra odkazy na webové stránky.”
fotoportrét
fotoportrét
djandy (30 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
4

“Https://www.youtube.com/watch?v=5miVyzNr0zk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (30 r.)