DJ + starejší 22.9.2018

Ahojte, poraďte prosím dobrého DJ a Starejšieho v jednej osobe, svadba sa koná v okrese Prievidza. Ďakujem za vaše tipy :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň ak hľadáte Dj a moderátora som Vám k dispozícii. Starejší je zvlášť služba a neviem si predstaviť ako by jeden človek zvládal obidve funkcie to je ako fotiť a kamerovať zároveň :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rasti pockaj kolko kuzelnikov sa za moment prihlasi robim DJa starejsieho ked je cas hram na harmonike medzi tym fotim a dobeda este tocim klipy .......no nekup to
Odpovedať
Profilova fotka
Veď to,naslubuju hory doly,ale každý sa musí venovať svojmu remeslu naplno aby to malo svoj výsledný efekt. Preto by som toto neriešil v jednej funkcii.
Odpovedať
Ďakujem za príspevky, máte pravdu - myslela som skôr DJ + moderátora :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dj by mal byť zároveň aj moderátor,inak si to neviem predstaviť. Mal by hostí privítať,vyzvať Vás do tanca,urobit hry,krajanie torty,atd. Ale starejsi je niečo iné,rôzne riekanky atď,málo sa s tým stretávam,ale je to pekné. No 100 ľudí 100 chutí :-) Ale tieto 2 veci by som asi nedával dokopy lebo aj tak si takýto človek vypýta o 200eur viac ako klasický Dj vs moderátor :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný, rád Vás prídem zabaviť. Pozrite prosím na môj profil alebo stránku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja sa zaoberám prácou DJ-ja, moderátora aj starejšieho v jednej osobe (DJ Pavol Ďuran) a som priamo z Nitry. V mojom profile ako aj na internetovej stránke môžete vidieť moju prácu, k dispozícii sú fotografie ako aj rôzne videá priamo zo svadieb. Na základe poskytnutých informácií môžete vidieť, ako vyzerá v mojom podaní práca všetkých spomínaných zložiek v jednej osobe. Nie som kúzelník, iba ponúkam čo viem robiť a robím to už dlhé roky...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám ešte voľný, skúste si pozrieť môj profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád by som Vám ponúkol svoje služby DJa a moderátora pre Vašu svadbu. Pre bližie info ma môžete kontaktovať cez správu.
Odpovedať
ďakujem za ponuky, už sme si vybrali DJ :)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?