DJ na svadbu 30.08.2019 (+ozvučenie, osvetlenie; starejšieho už máme) okolie Novej Bane

Ahojte, viete mi odporučiť nejakého DJ? Viem, že ich je veľa, ale najlepšie je predsa len na odporúčanie zo skúsenosti. Rozumná cena by tiež potešila :) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Pozdravujem Vás! Neviem kde skôr začať. Som DJ na svadby, moje referencie najdete na FB Funpage - odkaz v profile, referencie a dalšie ukážkové videá najdete na mojom Youtube kanály pod mojím menom. Po vyžiadaní zašlem ilustračné fotografie z nasvietenia miestností. Rozumná cena je veľmi subiektívny parameter, pre kažého trošku iná hodnota... Preto je lepšie v prípade záujmu sa aj osobne stretnúť nakoľko v mojich službách sú zahrnzté doplnky a pridaná hodnota k mojim službám a preto je šeobecne dosť náročne obiektivne porovnať cenu dvoch DJ-ou pritom na prvý pohľad môžu ponúkať totožný produkt... Napríklad nasvietenie miestnosti sa dá realizovať profi reflektormi, ktoré sú riadené Počítačom a niekto používa lacnejšiu techniku a svetlá len zapojí do zásuvky na jednu startickú farbu, bez možnosti ovládania a tým meniť atmosféru... tak by som mohol pokračovať. Preto je vždy lepšie osobné stretnutie, minimálne telefonát... Ako poznám a dalej spoznávam ľudí, ktorí aktívne prispievajú do takýchto fór tak zisťujem, že existuje veľká skupina ľudí, ktorí vedia ponúknuť za minimálnu cenu produkt, ktorý na prvý pohľad môže znieť rovnako ale samotný výsledok je diametrálne odlišný, dovolím si uviesť príklad. PS: ak niekto napíše, že bud mal DJ-a alebo robí sám DJ-a a za 200€ Vám ponúkne komplet nasvietenie, DJ-a, ozvučenie + doplnky... tak v dobrom - pozrite si jeho fotografie, tým ako sa prezentuje, pretože DJ je položka na ktorej nie je nutné za každú cenu ušetriť zopár eur... S pozdravom DJ Dušan Revúca, pre viac info ma môžete kontaktovať správou alebo telefonicky.
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem! Som Vam k dispozicii na kompletne zabezpecenie Vasej svadby, termin mam este zatial volny. Posielal som Vam uz aj IP kde najdete vsetky blizsie info k mojej ponuke a sluzbam. Rad Vam vyhoviem a vyjdem v ustrety k Vasej spokojnosti. S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Skúste si pozrieť môj profil a kontaktovať ma.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?