DJ na svadbu, 27.9.2019, Trnava

Dobrý deň, hľadáme Dja na našu svadbu v Trnave na termín 27.9.2019. Za každú ponuku do správy budeme radi. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som mladý VideoDJ a Starejší (mladejší) na svadby, veľmi rád prídem na vašu svadbu 27.9 (piatok). Zdarma pre Vás vypracujem cenovú ponuku na mieru podľa želaní. Referencie nájdete na FB "Video DJ Dušan Dojčár" a na Youtube kanály "DJ Dusan Dojcar" nájdete video ukážky zo svadieb. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, nech sa páči pozrite môj profil, v ponuke zvuk, svetlo, nasvietenie sály aj ozvučenie obradu. S pozdravom Ivan
Odpovedať
Profilova fotka
Pekny den prajem! Vas svadobny termin mam este zatial volny, som vam k dispozicii na vasu svadobnu oslavu. Posielal som vam uz aj spravu v IP s blizsimi info. Velmi rad vyhoviem a vyjdem v ustrety. S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ak si chcete Vašu svadobnú hostinu užiť a nebáť sa,kto spraví moderovanie,zábavu,svadobné hry a ešte si aj zaspievať(zabékať) s doprovodom harmoniky,tak potom ma určite budete potrebovať. Som tu pre Vás. Termín 27.9.2019 mám voľný. S pozdravom hudobná produkcia Michael - Michal Kopál :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den :-) Ak ste si nahodou este nevybrali, tak zatial mam Vas termin este volny a rad pridem :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
To je ponúk len si vybrať správne
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer. Skúste si pozrieť môj profil, môj FB Fun Page a kontaktovať ma.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?