Dj na svadbu 15.09.2018 Modra

Ahojte, po velmi dobrej skusenosti s najdenim kontaktov na svadbu v hlavnej sezone som sa rozhodla vyuzit tuto moznost aj na najdenie nasho Dja. Predstavujem si niekoho kto nema problem zahrat mi skladby na zelanie, tiez chcem upozornit, ze 90% ucastnikov svadby budu mladi ludia, takze niekto kto nehra len ludovky a slagre. Cez hostinu kludne nejaka ella fitzgerald pripadne nieco podobne pokojnejsie pri jedle a potom neskor urobit zabavu. Starejsieho mat nebudeme, takze urcite to, ze si vie nieco aj odmoderovat je len plus. Potrebujem nazvucit zimnu zahradu pre 40 ludi, ktora prechadza do vonkajsieho priestoru terasy. Prosim ak mate volny termin, poslite mi rovno do spravy nejake ukazky vasej prace,poznamku ci ponukate osvetlenie plus cenovu ponuku. Ja si vsetko prejdem a urcite sa ozvem. Vela peknych svadieb vsetkym a tesim sa na spolupracu.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň Váš termín je jeden z posledných voľný v septembri, všetko o mne sa dozviete tu alebo na mojej web stránke. Do Modry mam na skok. Rád Vás prídem zabaviť. S pozdravom. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nevestateri dobry den, vas termin mam este volny
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?