Menu Forum

Dj na 5.7.2014 do Popradu

23. mar 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzkathomas
Registrovala sa 1. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
zuzkathomas
Registrovala sa 1. marca 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 15 príspevkov.
 Hladam dj, ktory nam bude hrat na svadbe 5.7.2014 v PP od ca. 16:00 - 01:00. Pocet hosti ca. 40 - 50.

Dakujem za ponuky.
23. mar 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

Mam volny termin,ak mate zaujem kludne piste volajte.Viac info o mne v mojom profile.
23. mar 2014 o 11:19  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj kontaktné údaje firiem".
10. máj 2014 o 18:19 • slavodj