DJ na 4.5.2019, východné Slovensko

Ahojte milé nevesty, hľadám DJa na 4.5.2019, svadba bude na východnom Slovensku. Vedeli by ste mi poradiť niekoho osvedčeného? Niekoho, kto by vedel zahrať zo všetkého trocha, ale tak nejak prirodzene by sa vyhol odrhovačkám ako Mašinka, Dlouhá noc a Kačací tanec? Nemáme nič proti ľudovkám ani starším pesničkám, chápeme aj to, že zloženie hostí je rôznorodé, len za posledné roky sme boli na viacerých svadbách a skoro všade sa hralo ako cez kopirák... A niektorých pesničiek je už jednoducho veľa...
Odpovedať
DJ JaMal, promoaudio.sk :) osobna skusenost, velka spokojnost!
Odpovedať
@janelicious03 ďakujem krásne za tip :) im som zhodou okolností včera písala, keďže som tiež našla kopec pozitívnych referencií, no zatiaľ čakám na odpoveď. ale je super dostať odporúčanie od nevesty, na ktorej svadbe hrali len nedávno :)
Odpovedať
@beus27 super, tak to som rada, dufam ze bude mat este volne, je to fakt jeden velky profik a bavic a vie co hrat a co nehrat + moderuje a krasne vam nasvieti salu....my sme mu nedavali ziaden zoznam co hrat a co nehrat a sam od seba bavil ludi na rozne styly a pritom nepustil ani raz nic z toho co si vymenovala...tiez mi to trha usi na svadbach :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@beus27 Dobrý deň prajem, pozdravujem Vás, Volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a Moderátor. Pochádzam z Revúcej, pôsobím na celom Slovensku, viem veľmi rád prísť na vašu svadbu. Pozrite si na Youtube "Dj Dušan Dojčár" rôzne ukážky zo svadieb, robím si rôzne Foto-videoreportáž, ktoré viete najsť v rátane referencií na Fb Fun page "VideoDJ Dušan Dojčár". s pozdravom DJ Dušan
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý večer, vrelo odporúčam DJ´s PETER@PATRIK s dlhoročnými skúsenosťami na hudobnej scéne, špecializujú sa výhradne na svadby , plesy adt. ... Mal som osobne s nimi veľmi dobrú skúsenosť vedia spraviť výbornú zábavu založenú na serióznosti, dôslednosti, náležitej príprave, profesionálnom a individuálnom prístupe. Pre viac informácii ich kontaktujte.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?