Menu Forum

DJ na 26.9.2015 Nové Zámky..../svadba/

2. sep 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
tink119
Registrovala sa 14. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
tink119
Registrovala sa 14. júla 2015 na mojasvadba.sk. Pridala 5 príspevkov. Okres Nové Zámky.
  • Svadba bola 26. septembra 2015
    okres Nové Zámky
 Ak by bol niekto voľný v uvedenom termíne, prosím ozvite sa mi. Ďakujem
14. júl 2015 o 20:55  •  Svadba bola v septembri 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobry den termin mame zatial volny
Hľadáte ozvučenie, osvetlenie, Dj-a na svadby, firemné akcie, plesy, stužkové, rodinné oslavy a iné??.
Dj´s, osvetlenie, ozvučenie, na svadbách, rodinných oslavách, jubileách, stužkových, plesoch, firemných akciách a iných. Djingu sa venujem od r. 2002, ponúkam Vám svoje skúsenosti, poradenstvo ohľadom všetkých typov akcii. Máme široké portfólio ozvučovacej, svetelnej techniky a repertoár všetkých hudobných žánrov, pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek. Oldies (abba, boney m, smokie, pomada a iné) ľudovky, čardáše, rusnácke, cigánske , repete, disco, známe súčasné aj staré hity, talianske, španielske hity, staré dobré funky (kool&the gang, delegation, mezzoforte, imagination a iné), slovenské, české hity, zábavné tanečné hity, latino, gypsy kings, grécke, twist, rock n roll a iné. Serióznosť, spoľahlivosť, kvalita a profesionalita je naše heslo. Máme v ponuke aj karaoke show, svetelnú, laserovú show a množstvo iných. Pokrývame celú Slovenskú republiku.
Pozrite si fotky z rôznych akcii v mojom profile. Bližšie info osobne , telefonicky, alebo emailom.
2. sep 2015 o 17:07  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to