Menu Forum

Dj na 19.7.2014 do Košíc

28. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
flashovci
4
Registrovala sa 19. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 19. júla 2014
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
flashovci
4
Registrovala sa 19. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 19. júla 2014
    okres Košice
 Najde sa niekto? Nechceme svadobne "hity", repete, senzus, ziadne sucasne hity z radii, zo slovenskej hudby ziaden desmod a spol., ludovky len zlahka.
27. jan 2014 o 15:57  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
53

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu,rodinnu oslavu,stuzkovu a inu akciu?Napíšte mi správu tu alebo mail a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte majkteam@gmail.com www.djmajk.sk”
(Pred 2 dňami)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
53

“Hľadáte deejaya a moderátora na vašu svadbu,rodinnu oslavu,stuzkovu a inu akciu?Napíšte mi správu tu alebo mail a ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné! V ponuke máme aj video disko, karaoke a k tomu všetkému samozrejme aj kvalitné inteligentné svetlá! Nasvietime vašu sálu do akejkoĺvek farby! Kľudne píšte, volajte majkteam@gmail.com www.djmajk.sk”
(Pred 2 dňami)

@flashovci Dobry vecer, na tento termin mam zatial volno. Hram vzdy podla toho, ako a na co sa ludia bavia, aby nesedeli a aby zabava nestala. ponukam siroky repertuar. Ozvucenie a osvetlenie na profi urovni. Moderovanie, uvadzanie a praca s ludmi samozrejmostou. Vsetky kontakty na mna su v profile. Dakujem, s pozdravom Marian Kovac DjMajk
27. jan 2014 o 18:58  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 3 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 3 rokmi)

Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . .info v profesionaloch .. Akcia osvetlenie saly zdarma..
28. jan 2014 o 10:56  •  jozef.tresa@centrum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to