Menu Forum

Dj na 19.7.2014 do Košíc

28. jan 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
flashovci
4
Registrovala sa 19. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 19. júla 2014
    okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
flashovci
4
Registrovala sa 19. januára 2014 na mojasvadba.sk. Pridala 7 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 19. júla 2014
    okres Košice
 Najde sa niekto? Nechceme svadobne "hity", repete, senzus, ziadne sucasne hity z radii, zo slovenskej hudby ziaden desmod a spol., ludovky len zlahka.
27. jan 2014 o 15:57  •  Svadba bola v júli 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Včera)

fotoportrét
fotoportrét
deejaymajkteampoprad (39 r.)
Deejay a starejší na svadbu Celé Slovensko.
Marián Kováč Manager. PRO

Hudba a zábava - Okres Poprad
52

“Svadby, stužkové,starejši a rodinné oslavy – hlavná špecializácia. **Deejay a starejši-moderátor,hudba na svadby, rodinné oslavy, jubileá, stužkové, plesy, firemné akcie a iné. **Ako deejay pôsobím od roku 1996, prax a skúsenosti nechodím na akcie zbierať, ale ponúkať! Mám široký repertuár všetkých hudobných žánrov pre všetky vekové kategórie, aj podľa Vašich požiadaviek, ktoré spoločne preberieme na stretnutí pred svadbou. Oldies (abba,”
(Dnes)

@flashovci Dobry vecer, na tento termin mam zatial volno. Hram vzdy podla toho, ako a na co sa ludia bavia, aby nesedeli a aby zabava nestala. ponukam siroky repertuar. Ozvucenie a osvetlenie na profi urovni. Moderovanie, uvadzanie a praca s ludmi samozrejmostou. Vsetky kontakty na mna su v profile. Dakujem, s pozdravom Marian Kovac DjMajk
27. jan 2014 o 18:58  •  www.djmajk.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
duodjs
duodj-s Hudobná DJ produkcia+OZVUCENIE A OSVETLENIE
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
2

“Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . . Januar.. Akcia.. Osvetlenie saly Zdarma..”
(Pred 2 rokmi)

Profesionálna DJ produkcia, ozvučenie, osvetlenie. . . všetko s profesionálnou aparatúrou a osvetlením. . . od malej párty až po veľkú akciu. . .info v profesionaloch .. Akcia osvetlenie saly zdarma..
28. jan 2014 o 10:56  •  jozef.tresa@centrum.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to