Menu Forum

DJ alebo malá kapela - Nové mesto nad Váhom, 3.9.2016

24. máj 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
eklipss
Registroval sa 14. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridal 1 príspevok. Má 10 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
eklipss
Registroval sa 14. septembra 2012 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridal 1 príspevok. Má 10 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň,
prosím o radu na dobrého DJ poprípade malú kapelu so svetlami ako doprovod k živej ľudovej cimbalovke.
3.9. okolie NMNV.
Ďakujem
M.
3. máj o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
macodjbb
DJ MACO-BB-zarucena zabava za skvelu cenu
PRO

Hudba a zábava - Okres Banská Bystrica
5

“Https://www.youtube.com/watch?v=SekMAiTOqdA”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
macodjbb
DJ MACO-BB-zarucena zabava za skvelu cenu
PRO

Hudba a zábava - Okres Banská Bystrica
5

“Https://www.youtube.com/watch?v=SekMAiTOqdA”
(Pred 6 mesiacmi)

dobry den,rad vam ponuknem moje sluzby,zastavte sa na mojom profile emoticon
17. máj o 15:51  •  Svadba bola v septembri 1981  •  dj-maco-banska-bystrica3.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djandy (30 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
4

“Https://www.youtube.com/watch?v=5miVyzNr0zk”
(Pred 8 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
djandy (30 r.)
Dj Andy
Dj Andy PRO

Hudba a zábava - Okres Partizánske
4

“Https://www.youtube.com/watch?v=5miVyzNr0zk”
(Pred 8 mesiacmi)

Dobrý deň. Tento termín mám zatiaľ voľný. Bližšie info v IP:
23. máj o 12:42  •  www.djnasvadbe.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
spayble (29 r.)
DJ Spayble - firemky, svadby, stužkové - Celá SR
Marcel Hrebenár PRO

Hudba a zábava - Okres Spišská Nová Ves
2

“Dobrý deň milé dámy a samozrejme aj páni :) Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný”
(Pred 6 mesiacmi)

Máte záujem o kvalitného profesionálneho DJa a nasvietenie Vašej sály na Váš jedinečný nezabudnuteľný deň??? Tak ste na správnom mieste. Ponúkame rôzne dekoreačne nasvietenie miestností, profesionálnu certifikovanú vnútornú pyrotechniku, konfety, profesionálnu laserovú show, videoprejkcie a iné. Všetko podľa požiadaviek naších klintiek/klientov. Tak neváhajte a oslovte nás a my Vám Váš svadobný deň a večer dovedieme do dokonalosti. emoticon Fotky viď na profile.
24. máj o 10:54  •  www.facebook.com/djspayble?ref=hl  • Odpovedz  •  Páči sa mi to