DJ alebo kapela na svadbu, 07.07.2018 Partizánske

Dobrý deň, hľadám DJ alebo kapelu na svadbu v Partizánskom - 07.07.2018. Vopred ďakujem za ponuky! :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pôsobím v akustickej kapele Wooders. Sme v zložení spevák/gitarista, sólový gitarista, basgitara a cajón (akustické perkusie), náš repertoár tvoria moderné hity 20. a 21. storočia v akustickom prevedení, ktoré neurazia žiadne ucho :) Pre viac informácii si môžete pozrieť naše promo videá na našom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme Ľudová hudba Bojňanci a pôsobíme v rámci celého Slovenska. Pozrite si náš profil kde nájdete aj viac informácií. :-) Čo sa týka vystúpenia na SVADBÁCH: KOMPLETNÝ SVADOBNÝ BALÍK: hranie pri odobierke + vyprevadenie + živá hudba do rána s ozvučením + DJ + hranie pri stoloch. (možnosť dohody už podľa požiadaviek) + možné doobjednanie starejšieho. VIAC NA NAŠOM PROFILE ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Váš termín mám zatiaľ voľný, skúste si pozrieť môj profil.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite si profil,termín je ešte volný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer prajem, Termin Vasej svadby mam zatial volny a mozem vam ponuknut moje sluzby DJa a moderatora. Viac info ako aj recnezie najdete v mojom profile a na mojej stranke. V pripade akychkolvek otazok ma mozete kontaktovat emailom, spravou ci telefonicky. S pozdravom Martin Vozar
Odpovedať
Ahoj sme energická kapela však pozri video :) a máme aj svojho DJ ak je treba
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň prajem, rád by som Vám predstavil portfolio svojich služieb ako moderného DJ, Starejšieho a koordinátora voľnej zábavy. Pozrite si môj profil, kde sa viete dozvedieť viac. Rád Vám odpoviem na všetky otázky. S pozdravom Dušan
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?