Menu Forum

DJ a starejší na svadbu v Bratislave, 13.9.2019

5. mar 2019  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
staskast (27 r.)
Registrovala sa 12. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
staskast (27 r.)
Registrovala sa 12. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň.
Hľadám DJ, ktorý by zároveň vedel moderovať našu svadbu. Ďakujem za ponuky. emoticon
4. mar o 09:14  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
cokopanak
Registrovala sa 28. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
cokopanak
Registrovala sa 28. januára 2014 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Dobrý deň prajem odporúčam super chalana 36r robí všetko dobrá cena super zábava Jozef Woodee Staněk vrelo odporúčam
4. mar o 10:22  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Nevkladaj do fóra kontaktné údaje”
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
fotoportrét
fotoportrét
dudo12334 (23 r.)
VideoDJ & Moderátor Dušan Dojčár
Dušan Dojčár PRO

Hudba a zábava - Okres Revúca
7
 Dobrý deň prajem, volám sa Dušan Dojčár, som svadobný DJ a moderátor, veľmi rád prídem na vašu svadbu, vypracujem pre Vás cenovú ponuku na mieru podľa požiadaviek. Určite si nezabudnite pozrieť môj profil a aj FB stránku, kde nájdete referencie, prípadne YouTube kanál, kam pravideľne pridávam ukážky mojich služieb. Neváhajte ma kontaktovať. S pozdravom Bc. Dušan Dojčár
5. mar o 12:02  •  www.facebook.com/djdusandojcar/  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dj_erni
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
13

“Pekny den prajem! Davam do pozornosti pre vsetky vase svadby, narodeninove oslavy, plesy, firemne vecierky, stuzkove aktualizovane volne terminy - soboty v roku 2019 v mesiacoch JUN : 8.6., 22.6., 29.6., JUL : 6.7., 13.7., AUGUST : 31.8., OKTOBER : 5.10., ako aj vybrane volne, velmi oblubene, piatky pocas celeho roka 2019. Velmi ma tesi a je pre mna velkou”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
dj_erni
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs
DJ Erni - Mgr. Ernest Balázs PRO

Hudba a zábava - Okres Trnava
13

“Pekny den prajem! Davam do pozornosti pre vsetky vase svadby, narodeninove oslavy, plesy, firemne vecierky, stuzkove aktualizovane volne terminy - soboty v roku 2019 v mesiacoch JUN : 8.6., 22.6., 29.6., JUL : 6.7., 13.7., AUGUST : 31.8., OKTOBER : 5.10., ako aj vybrane volne, velmi oblubene, piatky pocas celeho roka 2019. Velmi ma tesi a je pre mna velkou”
(Pred 1 mesiacom)

Pekny vecer prajem!
Vas svadobny termin mam este zatial volny, som vam k dispozicii na zabezpecenie vasej svadby aj s moderovanim celeho priebehu a diania.
Pozrite si moj profil a kludne sa ozvite ohladom blizsich info, zelani a predstav...
Rad vam vyhoviem a vyjdem v ustrety.
S pozdravom Dj Erni - Mgr.Ernest Balazs
5. mar o 19:09  •  www.djerni.wbl.sk  •  Páči sa mi to