Menu Forum

Dj a moderátor na svadbu - Modra, 23.6.2018

11. sep 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
nelllaaa
2
Registrovala sa 27. apríla 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
nelllaaa
2
Registrovala sa 27. apríla 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte emoticon Hľadáme Dj, ktorý zahrá aj slovenské pesničky, moderné pesničky aj rockové emoticon) proste dj ktorý je ochotný prispôsobiť nám repertoár a prispôsobiť playlist aj nášmu zoznamu pesničiek. Ďalej by mal splnať aj funkciu moderátora, zabávača ( počas večera zabávať hostí - podľa potreby a zabávania, pár hier zakomponovať počas noci, uviesť napriklad krajanie torty, mladomanželsky tanec - nič zložité )..

Poprípade ak niekto vie splniť aj funkciu ( alebo takého zabezpečiť) harmonikára po obrade pri gratuláciach, poprípade počas večera pri ,, hluchých chvílach,, bolo by to super ale NIEJE TO PODMIENKA emoticon

Svadobný obrad začne o 17.00, takže hostina tipujem o 18.00 cca. Chceli by sme Dj ktorý bude hrať dokedy bude treba, čiže nie človeka, ktorý sa o 04.00 zdvihne ked bude este zábava.

Cenové ponuky mi prosím poslite do správ s tým ze hostina by začínala cca o 18.00 koncila o 05.00 .

Dakujem pekne emoticon
11. sep 2017 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
djstreladj
DJ-Strela
Martin Strelec PRO

Hudba a zábava - Okres Zvolen
2

“Profesionalny pristup kvalitna aparatura a TOP osvetlenie robia vasu svadbu jedinecnou pozrite si nas profil a nevahajte nas kontaktovat pre viac info.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
djstreladj
DJ-Strela
Martin Strelec PRO

Hudba a zábava - Okres Zvolen
2

“Profesionalny pristup kvalitna aparatura a TOP osvetlenie robia vasu svadbu jedinecnou pozrite si nas profil a nevahajte nas kontaktovat pre viac info.”
(Pred 1 rokom)

@nelllaaa dobrý deň na vás termín nemám zatiaľ žiadnu akciu pozrite si prosím moj profil a aj stránky s pozdravom DJ STRELA
11. sep 2017 o 09:05  •  www.djstrela.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinvz (40 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1

“Ponúkam svoje služby DJa a moderátora aj v termíne 11.8.2018, ktorý sa mi uvoľnil z dôvodu presunu svadby na iný termín.”
(Pred 6 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
martinvz (40 r.)
DJ Martin
Martin Vozár PRO

Hudba a zábava - Okres Topoľčany
1

“Ponúkam svoje služby DJa a moderátora aj v termíne 11.8.2018, ktorý sa mi uvoľnil z dôvodu presunu svadby na iný termín.”
(Pred 6 mesiacmi)

Dobrý deň @nelllaaa, poslal som Vám internú poštu ako ste si priali.
Martin Vozár
11. sep 2017 o 10:03  •  Svadba bola v auguste 2009  •  www.facebook.com/djmartinvozar  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
fotoportrét
fotoportrét
rastozamecnik
Dj Rasty-Moderátor-Západ SR
PRO

Hudba a zábava - Okres Malacky
6
 Dobrý deň,Váš termín mám voľný,viac info sa dozviete na mojej web stránke emoticon
11. sep 2017 o 14:36  •  www.djnasvadby-stuzkove.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
djbarny
DJ Barny hudba,video,foto celé slovensko
MICHAL LEHUTA PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
djbarny
DJ Barny hudba,video,foto celé slovensko
MICHAL LEHUTA PRO

Hudba a zábava - Okres Bratislava
1
 Dobrý deň,Váš termín mám voľný,viac info sa dozviete na mojej web stránke zaoberám sa osvetlením,hudbou,videom,fotom a výzdobou rád poradím.Mám za sebou više 400 svadieb po celom slovensku.
11. sep 2017 o 20:38  •  dj-barney.webnode.sk/  • Odpovedz  •  Páči sa mi to