Menu Forum

Ahojte, kapela, DJ do 300€, termín 07.07.2018?

13. jan 2018  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
majka2804
6
Registrovala sa 2. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 11 príspevkov. Má 4 priateľov. Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou.
fotoportrét
fotoportrét
majka2804
6
Registrovala sa 2. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 11 príspevkov. Má 4 priateľov. Vranov nad Topľou, okres Vranov nad Topľou.
 Vranov nad Topľou - Čemerné. Je niekto voľný?
13. jan o 07:57  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
djamadeo
DJ Amadeo
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
djamadeo
DJ Amadeo
PRO

Hudba a zábava - Okres Košice
 Zdravím, tento termín mám zatiaľ voľný, veľmi rád Vám prídem spríjemniť Vaš svadobný deň, určite sa dohodneme
13. jan o 08:59  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fsenky (88 r.)
DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
3

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
fsenky (88 r.)
DJ & harmonikár skvelá kombinácia na svadbu
DJ & harmonikár PRO

Hudba a zábava - Okres Prešov
PRO Shop: 1 inzerát
3

“Písal sa rok 1996 keď som sa po rokoch hrania v kapelách začal venovať aj reprodukovanej hudbe ako zabávač ( DJ ) na rôznych spoločensko-kulturných podujatiach ako sú hlavne svadby, plesy, stužkové slávnosti, rodinné oslavy..Po týchto 20 ročných skúsenostiach Vám dnes ponúkam na tomto portály svoje služby. Teší sa na spoločné stretnutie Váš Dj & harmonikár.”
(Pred 1 rokom)

Dobrý deň, ponúkame kombináciu DJ a harmonikár čiže 2v 1 s pozdravom Šenky.
13. jan o 09:41  •  www.svadbapresov.eu  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kv_production_slovensko
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Česká republika
3

“Náš prvý ročník svadobnej výstavy SORRY KÁMO JÁ SE VDÁVÁM, ktorý sme usporadali v Ostrave 17.2.2018 sa podaril. A návštevníci odchádzali s emóciami, ktoré presne odrážajú našu prácu. Bolo to "wau"- proste zážitok ! :-) Pozrite si video a načerpajte pozitívnu atmosféru tiež ! www.kv-production.sk https://www.youtube.com/watch?v=f4gGM6Rj1O8”
(Pred 1 mesiacom)

fotoportrét
fotoportrét
kv_production_slovensko
KV-Production
KV-Production PRO

Hudba a zábava - Česká republika
3

“Náš prvý ročník svadobnej výstavy SORRY KÁMO JÁ SE VDÁVÁM, ktorý sme usporadali v Ostrave 17.2.2018 sa podaril. A návštevníci odchádzali s emóciami, ktoré presne odrážajú našu prácu. Bolo to "wau"- proste zážitok ! :-) Pozrite si video a načerpajte pozitívnu atmosféru tiež ! www.kv-production.sk https://www.youtube.com/watch?v=f4gGM6Rj1O8”
(Pred 1 mesiacom)

Krásny deň, u nás si môžete vybrať DJa podľa svojho vkusu emoticon. Hráme tento rok na celom Slovensku za 290EUR. emoticon V cene hhudobná produkcia, osvetlenie i moderovanie emoticon.
Pozdravujeme, KV- Production.
13. jan o 15:52  •  www.kv-production.sk  •  Páči sa mi to