Hľadá sa hudobná skupina na svadbu 13.6.2019, BA

Hladam hudobnu skupinu na tento den v Bratislave. Moje poziadavky su hlavne sby vedeli hrat vychodniarske pesnicky a aby vedeli sj slova tych piesn cize aby vedelii spievat a tahat svadobcanov. Kludne mozu spolupracovat aj s nasim djeom Tym ze som z vychodu chcem tam mat sj nieco nase. Ludove pesnicky,rusnacke,vychodnarske, Dja mame ! Hladame len kapelu. Ak ste to vy piste kludne spravu + cenovu ponuku
Odpovedať
Profilova fotka
Mysleli ste 13.7.19... Dobry den. Sme vesela muzika a sme z NZ. Hrame v kombinacii husle, harmonika, basa. Vsetci pekne spievame tak potiahnutie svadobcanov nie je problem. Vieme ponuknut odobierku, hranie pocas gratulacie, rozbitie taniera, hranie pocas prestavok medzi svadobnymi hostami, zacepcenie, zorganizovanie Redovho tanca a najme vytvorit naladu. S laskou Vesela Muzika
Odpovedať
Pekný deň. Jednoznačne doporučujem kapelku GIN-TONIC. Zažil som ich na svadbe a robia perfektnú zábavu a majú vynikajúci repertoár, čo sa týka ľudoviek zahrajú asi všetko. Boli aj s hamornikou medzi stolami.Obaja muzikanti pochádzajú z východu a sú fantastickí. Myslím, že majú aj tu na stránke PRO profil.
Odpovedať
Profilova fotka
@reeses videl som v akcii aj @veselamuzika a aj @clh_popradcan (obe telesa su clenmi PRO na MS) a mozem ich len odporucit :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?