Menu Forum

Hľadám: na termín 16.9.2017 v Devíne

2. aug 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_zuzulko
1
Registrovala sa 31. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 15 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
zuzana_zuzulko
1
Registrovala sa 31. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov a 15 inzerátov. Má 4 priateľov. Okres Bratislava.
 Hľadám fotografa a kameramana, ktorý má skúsenosť s fotením na Hrade / pod hradom Devín a vnútri v hoteli pod hradom.
Hľadám šikovného DJ-a, ktorý vie byť aj starejším a spraviť dobrú zábavu pre 60ľudí ( cca 10 detí)
A hľadám vizážistku a kaderníčku v jednom emoticon ktorá príde pripraviť nevestu, mamu aj družičky v daný deň na "miesto činu" emoticon
A rovnako dodávateľa na "fotokútik" alebo ako presne sa to volá emoticon
Ďakujem
14. mar 2017 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

Foto a video - Okres Bratislava
8

“Ak ešte stále nemáte svojho svadobného fotografa, možno ste ho práve našli. Neváhajte klásť otázky, určite nájdeme spoločné riešenie.”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
ajaku
Anna Kulacs - fotograf
Anna Kulacs PRO

8

“Ak ešte stále nemáte svojho svadobného fotografa, možno ste ho práve našli. Neváhajte klásť otázky, určite nájdeme spoločné riešenie.”
(Pred 2 mesiacmi)

dobrý deň, skúste pozrieť moju prácu, na otázky rada odpoviem
15. mar 2017 o 07:39  •  www.fotoatelierrodfo.blogspot.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
memo_photoagency
MEMO photo agency
Matt Rybansky PRO

7

“Dnes sme boli hľadať nové krásne fotolokácie pre naše tohtoročné svadobné páry. Trošku sme sa zatúľali medzi snežienky. Už ste ich videli aj vy tento rok? ;)”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
memo_photoagency
MEMO photo agency
Matt Rybansky PRO

7

“Dnes sme boli hľadať nové krásne fotolokácie pre naše tohtoročné svadobné páry. Trošku sme sa zatúľali medzi snežienky. Už ste ich videli aj vy tento rok? ;)”
(Pred 1 rokom)

Ahoj @zuzana_zuzulko, my sme fotili aj portretiky na Devine a pri Devine a fotili sme aj v restauracii Hradna Brana. Tvoj termin mame este volny emoticon
15. mar 2017 o 16:09  •  www.memo.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
maros_markovic (40 r.)
Maroš Markovič Photography
Maroš Markovič PRO

Foto a video - Okres Pezinok
4

“Nový článok na mojej webke: Čo by mala nevesta vedieť: Krájanie svadobnej torty. Ku každej svadbe dnes patrí krájanie svadobnej torty. Ale odkiaľ sa toto krájanie vzalo a čo symbolizuje? Pripravte sa na prekvapenie! Viac na https://marosmarkovic.sk/krajanie-svadobnej-torty/”
(Pred 3 mesiacmi)

Napiste skor do fora http://www.mojasvadba.sk/forum/category/fotograf-a-fotografie/ (ak ste este nestihliemoticon tam sa pohybuje viac fotografov a kameramanov.
2. aug 2017 o 13:26  •  www.marosmarkovic.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. jún o 08:21 • gabika865