Znáňame fotografa na 4.7.2016 v Košeci (Ilava).

Dobrý deň, zháňame fotografa na 4.7.2016. Vedeli by ste poradiť? Poprípade ozvite sa aj s ukážkami svojich fotiek a cenou do správy. Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckajul Pekný večer prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme zatiaľ voľný. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte a ja Vám rada odpoviem na Vaše otázky. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@luckajul 4.7.2016 pondelok??? No ked tak mrknite aj moje foto....
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pre Vás mám ešte voľný termín. Čo sa týka póz, nemusíte sa o nič starať, oboch vás nastavím postoj, pohlad..a hlavne prirodzenosť aby to bolo kreatívne a zmyselné. Ak vás moja práca zaujala. Môžete ma kontaktovať dohodneme sa. s pozdravom Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite aj ku mne. Cenník aj fotky mám na webe.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckajul Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky.
Odpovedať
Profilova fotka
Pevne veim, ze uprednostnujete dokonalos a preciznost. Ak je tomu tak, Vase cesty povedu k nam. Tesime sa na spolupracu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pisal som Vam aj internu postu s cennikom a popisom :-) Ukazku mojej tvorby najdete na webovej stranke alebo tu vo fotoalbumoch :-) Tesim sa na pripadnu spolupracu.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, tento termim mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Sme k dispozícii ...... Budeme radi ak nazriete na naše portfolio ....
Odpovedať
Profilova fotka
pozrite si aj moje svadobne fotografie, cennik je na mojom webe :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme ešte voľný ak by sa vám páčila naša tvorba bude radi ak budeme môcť s vami stráviť váš veľký deň
Odpovedať
Profilova fotka
Som Vám k dispozícií. V prípade otázok ma prosím, kontaktujte. D.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
dobry vecer ... vas termin mame zatial volny :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?