Zhanam sikovneho fotografa na termin 18.11.2017 (Michalovce a okolie). Viete o niekom?

:)
Odpovedať
Profilova fotka
@annlis Vyberajte si fotografa rovnako starostlivo, ako vyberáte, šaty a všetky ostatné doplnky. Nenechajte sa ohúriť úžasnými portrétmi - v niektorých prípadoch vznikli na svadobnom workshope s modelkami a modelmi. Pri výbere fotografa si nevšímajte iba dokonalé nastajlované portréty. Platíte fotografa za celodennú prácu, žiadajte od fotografov celé svadby a pozrite si ich niekoľko, aby ste mali istotu, že fotograf má konzistentný štýl a nespravil pekné fotky iba vďaka prostrediu. Portrétové fotenie ako-tak zvládne relatívne veľa fotografov, ale nafotiť celú svadbu na slušnej úrovni iba málokto. Viac informácií posielam v správe.
Odpovedať
Profilova fotka
@annlis Dobry, zatial volne.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukame Vam nase sluzby.
Odpovedať
Profilova fotka
termín mám voľný ... posielam ponuku do internej pošty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň prajem, tento termín mám voľný. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
dobrý deň ak by ste mali záujem rada vám ponúkam aj naše služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, môžem Vám ponúknuť naše foto a video služby. :-) Ak Vás zaujala naša práca rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
TErmín aktuálny ... :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň máme volny termín. Pozrite si našu tvorbu a v prípade otázok nás kontaktujte
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ja som bola spokojná s mxdstudio. Skvelý pomer ceny a kvality :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?