Zháňam fotografa na svadbu, 1.5.2020, Nitra

Dobrý deň, neviem, či to nie je úplne skoro, ale bojím sa, že dobrí fotografi už budú mať tento termín obsadený. Hľadáme fotografa na našu svadbu v Nitre dňa 1.5.2020 (je to piatok, ale zas je sviatok..). Chceli by sme fotenie celodenné a fotografa takého, čo úplne vystihne emócie celého dňa. Nájdeme tu takého? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana ;-) dobry den, u mna volne
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana Dobrý deň Vám želám, som z Nitry a tento termín mám zatiaľ voľný :) Nahlidnite na môj web. Ak sa Vám zapáči moja tvorba, neváhajte ma kontaktovať :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, termin mam volny, mozete ma kontaktova
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný. V prípade záujmu o viac info ma prosím kontaktujte).
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana Termín mám voľný, všetky informácie na webovej stránke.
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana Dobrý deň prajem. Pozrite si moju web alebo fb stránku. Ak vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, dajte si namahu a google Vam najde koho hladate :-) Na MS je to o cene nie o kvalite :-( Prajem prijemne svadobne planovanie. Marek
Odpovedať
Profilova fotka
Dobý večer, skúste pozrieť moju prácu tu https://www.youtube.com/watch?v=Cy2WQ... Viac z moje práce nájdete u mňa na webe. Ak by ste mali záujem o moje služby, kľudne píšte.
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje profesionálne fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Pozrite si aj referencie na moju tvorbu. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer. Budem rad ak nahliadnete do mojho portfolia. V pripade zaujmu poslem cenovu ponuku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň, skúste pozriet moje prace :) Vás termin mam zatial volny
Odpovedať
Profilova fotka
@lasana termin mam volny, v Nitre casto fotievam, viac info na webe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@lasana nahliadnite prosim na moj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, spoločnosti Daria Tesar photography záleží na Vašej spokojnosti. Cenu Vám ušijeme na mieru. Sme profesionálny tím s 15-násť ročnými skúsenosťami. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať mailom, radi Vám odpovieme. Naše portfólio nájdete na webe. S prianím pekného dňa Daria Tesar photography
Odpovedať
Profilova fotka
@miqocash ta cb foto s nevestou je svetova!
Odpovedať
Profilova fotka
@tina_botkova dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@lasana Dobrý deň, Váš termín mám voľný. Prosím nazrite do môjho portfólia. V prípade záujmu posielam cenník.
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?