Zháňam fotografa na 17.8.2013 do Trnavy

Ahojte :-) zhanam sikovneho fotografa, ktory ma volny termin 17. august 2013 v TRNAVE
Odpovedať
skuste: Ivan Musil
Odpovedať
Profilova fotka
@dano87 Dobrý deň, Váš termín mám zatiaľ voľný a cenovú ponuku Vám posielam cez IP. ;-)
Odpovedať
pekny den spominany termin zatial nemam potvrdeny - resp. ti ludkovia mi neodpisuju na mail a nedvihaju mob. takze ak vas moja tvorba oslovi, urcite mi napiste. cennik upravujem individualne drzte sa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den! Ponukam Vam nase sluzby! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
termin mam zatial volny
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, pozrite si, prosim, moju robotu a v pripade, že sa Vam bude páčit, určite sa dohodneme Prajem Vam pekny den. Palo Kalivoda
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň! Ak máte záujem prezrite si galériu na mojom webe Bude mi potešením :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam zľavu 11% aj na mesiac JÚL , svadobné balíčky už od 200€ platí na celú SR viac info v osobných správach, alebo mailoch. Nech sa páči pozrite si môj web :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, tento termin mam zatial volny, ak mate zaujem, pozrite si moj profil alebo moj web. Katarina
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobry den @dano87, pozrite si aj moje svadobne fotografie a pripade zaujmu ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobry den, rad nafotim Vasu svadbu. Fotky a kontakt mam v profile :)
Odpovedať
Profilova fotka
17.8. mame volny termin ak este nemate zajednaneho fotografa
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý den , termin mam este volny a pre danny termin ponuka aj zaujimavu zlavu ,prajem krasny den :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Váš termín máme voľný. Prebiehajúce akcie: Dvaja fotografi za cenu jedného. Doprava v rámci slovenska ZADARMO. Cenník ako aj naše portfólio nájdete na našej stránke. Na Váš termín Vám môžeme ešte ponúknuť zľavu.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý večer. Termín mám ešte voľný, pozrite si aj moje svadobné fotografie (profil, web) a v prípade záujmu ma kontaktujte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den.. 17.8. mame termin volny :) Rad Vam odpoviem na pripadne otazky. Pekny den prajem
Odpovedať
http://norophotography.weebly.com/ind...
Odpovedať
Ja mám veľmi dobré skúsenosti s fotografom Matúšom Kušnírom. Fotil našu svadbu. Je skvelý :-)
Odpovedať
Dobrý deň, skúste Artfotosobek, sú aj na FB
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali z Trnavy - Anton Novotny, Digital Studio, a boli sme velmi spokojni.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?