Voľný fotograf na 6.6.2015

Cena max. 500 eur do 1:00. Miesto svadby je Partizánske
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby, termín sa mi uvolnil.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, skús pozrieť moje portfólio a ak sa Ti zapáči, tak píš pre bližšie info. :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ak pozrieš aj moju tvorbu budem rád :) Na webe nájdeš bližšie info (cena,balíky atď )
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme pár svadobných fotografov Jana a Peter- Pier photography, nech sa páči, môžete si pozrieť pár našich fotiek tu na profesionáloch, alebo viac na našom webe, kde nájdete aj cenník svadobného fotenia. Želám pekný deň :-) Jana
Odpovedať
skús pozrieť môj fotoblog, mám tam pár fotografov ktorých práca sa mi páči, časom popridávam ďalších.. no či budú mať voľné to neviem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý váš termín mám taktiež voľný ak by ste mali záujem teraz ponúkam svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Veľmi pekne ďakujem za všetky ponuky či už tu alebo zaslané cez IP! :-) Všetky starostlivo posúdime, vyhodnotíme a jednému z Vás sa určite ozveme späť čoskoro. Nebude to ľahké, keďže ponúk máme cez 40 a všetky fotky sú krásne. Snáď vyberieme dobre ;-) Ešte raz ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
V prípade vášho záujmu a stručnej bližšej špecifikácie požadovaného rozsahu fotenia vám obratom pošlem cenovú ponuku. Ukážky mojej práce nájdete najmä na mojej webovej a facebookovej stránke. Ďakujem a prajem pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
FotoStar je zábavná fotokabínka, s ktorou sa na žiadnej svadbe rozhodne nudiť nebudete ! Výsledkom sú fotky (vzorky) v prílohe, ktoré môžete ponechať svadobčanom, alebo aj nalepiť do knihy hostí , nakoľko sa fotky ihneď vytláčajú z fotoautomatu :) Pre viac info nás neváhajte kontaktovať ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, vašu cenovú požiadavku spĺňame a termín máme zatiaľ voľný. ;-) V prípade otázok ma prosím kontaktujte... :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ak ste este nevybrali, pozrite aj u nas, prave sme sa dozvedeli, ze svadbicka, kde sme mali ist je zrusena, teda 6.6. mame volno :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?