Menu Forum

Voľný fotograf na 18.6.2016 - Orava

24. feb 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
zuzuzlik
1
Registrovala sa 4. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky.
  • Svadba bude 22. apríla 2017
fotoportrét
fotoportrét
zuzuzlik
1
Registrovala sa 4. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 2 príspevky.
  • Svadba bude 22. apríla 2017
 Zdravím, hľadám fotografa, ktorý je ešte voľný na daný termín v DK. Ide najmä o svadobné portréty v exteriéri - príroda, auto veterán (resp. nápady fotografa) a obrad.
Nakoľko partner nie je moc fotografovania chtivý, hľadám niekoho, kto má prirodzený cit pre moment, súčasne aj vie usmerniť čo a ako. Pokiaľ si myslíte, že ste to práve Vy, kto by chcel byť pri našom krásnom dni (a nebojíte sa, že bude zlé počasie (resp. budete mať záložný plán, čo ak nevyjde počasie) :P tak sa mi ozvite, najlepšie už aj s cenovou ponukou, možno sa dohodneme. PS: neviem, či fotoknihu robí každý fotograf, určite ju budeme chcieť. Za prípadné reakcie vopred ďakujem.
19. feb o 18:59  •  Svadba bude v apríli 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
fotografovanieeu (34 r.)
Svadobný Fotograf
Svadobný Fotograf PRO

Foto a video - Okres Námestovo
25

“Uvoľnil sa mi 8 a 28 október zľava 50% na plný balík. V Balíku máte Prvé fotografie do 48 hodín, Fotostena na svadbe, Fotoalbum, fotokniha, fotoplatno, fotoslideshow, 60 tlačených foto a omnoho viac..”
(Pred 2 mesiacmi)

@zuzuzlik Dobrý deň, u mňa zatiaľ voľné. Som z Oravy. emoticon
19. feb o 19:47  •  www.fotografovanie.eu  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
novanska (32 r.)
Eva Novanská - Svadobné fotografie
Eva Novanská PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
fotoportrét
fotoportrét
novanska (32 r.)
Eva Novanská - Svadobné fotografie
Eva Novanská PRO

Foto a video - Okres Bratislava
2
 Dobrý deň, poslala som Vám ponuku do internej pošty.
20. feb o 10:07  •  www.evanovanska.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinhodon
Martin Hodoň
PRO

Foto a video - Okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
martinhodon
Martin Hodoň
PRO

Foto a video - Okres Žilina
 Dobrý deň, Termín mám zatial voľný. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem
24. feb o 08:38  •  www.martinhodon.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. mar o 11:14 • haluta
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. mar o 17:33 • amieepeony