Menu Forum

Voľný fotograf na 17.9.2016 Orava a okolie?

24. feb 2016  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
dominika1012
Registrovala sa 22. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
dominika1012
Registrovala sa 22. januára 2016 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
 Hľadám voľného fotografa na svadbu 17.9.2016 najlepšie Orava, okolie, ktorého by sme potrebovali len na nejaké 2 hodinky. Ďakujem pekne.
23. feb o 10:55  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
timka11
Registrovala sa 17. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
fotoportrét
fotoportrét
timka11
Registrovala sa 17. augusta 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky. Okres Košice.
  • Svadba bola 30. novembra 1999
 Ahoj asi ti veľmi nepomôžem, ja len že máme v ten istý deň svadbu (doteraz som ešte na nikoho nenatrafila) a aj ja hľadám fotografa :( tak držím palce pri hľadaní!
23. feb o 12:18  •  Svadba bola v novembri 1999  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
vlado_ivan_photo
Vlado Ivan Photo
Vladimír Ivan PRO

Foto a video - Okres Martin
17

“Svadobny den je tak vynimocny, preto si zasluzi, aby vase spomienky ostali co najkrajsie zaznamenane. AK sa vam paci nasa tvorba, budeme velmi radi ak si u nas zarezervujete termin fotenia. Viac nasej prace si mozete pozriet aj na nasej web stranke www.vladoivanphoto.sk, alebo nasej FB stranke Vlado Ivan Photo. Fotime po celom Slovensku.”
(Pred 1 rokom)

Dobry den, tento termin mam zatial volny, na Orave fotim casto, som z Martina. V pripadne zaujmu blizsie info telefonicky alebo mailom emoticon
23. feb o 14:39  •  www.vladoivanphoto.sk  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martinhodon
Martin Hodoň
PRO

Foto a video - Okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
martinhodon
Martin Hodoň
PRO

Foto a video - Okres Žilina
 Dobrý deň, Termín mám zatial voľný, som zo Žiliny. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem
24. feb o 08:35  •  www.martinhodon.sk  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
18. mar o 11:15 • haluta