Volny fotograf 15. august 2015, v SNV ?

pls. o nejaké základne inf.: foto vybavenie, štúdium fotky, koľkoročná prax fotenie svadieb, referencie, portfólio... Fotenie cca do polnoci. Ine podmienky...
Odpovedať
Profilova fotka
2x nikon plnoformatove zrkadlovky + profesionalne objektivy a prislusenstvo, fotku studujem kontinualne, svadby fotografujem 11 rokov, referencie vid portfolio na mojich www, fotit do polnoci zvladam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Skuste Brano Hanus, Stanka Holova, Katarina Kapstroferova, Michaela Domeckova, Jozef Brajer, Vlado Citriak, Radovan Gal, Rastislava Pechyho, Tomas Hudacek, Anton Fric, Matus Pramuka. To vsetko su kolegovia a konkurenti z nasho okolia SNV najdete ich na googly alebo priamo na mojasvadba
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať.Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, termín mám voľný. Rád odpoviem na Vaše otázky osobne, fotiť do polnoci nie je problém. S pozdravom, Ján Senčák
Odpovedať
Som z PP a Vas termin mam volny...fotografii sa ako samouk venujem 15 rokov, svadby fotim 6 rokov a mam nafotenych viac ako 100 svadieb...standardne fotim do 1 hod. rano...budem rad, ak si pozriete moje portfolio :) pekny den
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Pozrite moju prácu. Pokial Vás zaujme napíšte. Rád Vám urobím kvalitnú pamiatku na Vašu svadbu. Z úctou Peter Mrázik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám zatiaľ voľný a rada by som vám ponúkla naše služby , Teraz svadobné fotenie aj s 30% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný. Fotografii sa venujem nejakých 25 rokov. 6 rokov fotografujem svadby a mám ich za sebou nieco cez 100 ... používam fototechniku CANON. Som priamo zo SNV. Moje portfólio si viete pozrieť na mojej WEB stránke a na FB profile. Na vyžiadanie zašlem info + cenník. Prajem pekný deň, JOZEF BRAJER PHOTOGRAPHY
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Svadba s RBG STYLE Hľadáte svadobného fotografa, vizážistku, stylistku všetko v jednom ? Vsaďte na RBG STYLE tím profesionálov. Špecializujú sa od zachytenia atmosféry, svietenia, kompozície, vizáže, modelovaniu nechtov, 3D-6D mihalniciam až po výsledný efekt PERFEKTNÉ FOTKY z vášho jedinečného svadobného dňa. Tento RBG STYLE tím je flexibilný , príde za Vami hoci aj na kraj sveta . Hlavnou prioritou tohto tímu je spokojnosť zákazníkov.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?