Svadobný fotograf+kameraman Spišské Vlachy 4.6.2016

Hľadám svadobného fotografa a kameramana na 4.Júna 2016. Môže to byť aj fotograf+kameraman v 1 na odobierku,obrad a hostinu do polnoci. Pošlite ponuky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Mila nevesta mate namysli 2+1 v jednej osobe, alebo jeden fotograf a jeden kameraman ?
Odpovedať
Profilova fotka
;-) Zaslali sme Vam ponuku do IP.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň v prípade záujmu ma môžete kontaktovať k dispozícii je aj kameraman s ktorým tvorime zohranú dvojicu pekný deň
Odpovedať
Profilova fotka
@nika_23 Zdravim, Vas termin mam volny. Pokial Vas moja praca zaujme, rad poskytnem foto. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, sme tím ľudí a organizujeme svadby podľa požiadaviek klientov. Ak máte nejaké otázky rada Vám na ne odpoviem prostredníctvom IP. :-) S pricestovaním nemáme problém pretože svadby realizujeme po celom Slovensku. Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Ponukol by som vam aj ja svoje sluzby ale bohuzial som len fotograf....kameru sucasne s fotakom si netrufam obsluhovat, ale pevne verim ze tu taky extrem najdete a ze po vasej svadbe budeme aspon my vsetci mat zasa co citat :) Ale vazne....ak ozaj hladate kameru a foto v jednej osobe tak sa na jedno z toho vyprdnite....dajte si len foto alebo len kameru. Myslim ze nikto nedokaze robit obe veci 100%tne.... ak by ste hladali len fotografa v jednej osobe tak moja praca a webstranka su vam k dispozicii a v pripade zaujmu staci napisat :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkam Vám moje služby. V prípade, že Vás moje portfólio a ceny zaujali, neváhajte ma kontaktovať. Rád poskytnem bližšie informácie. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
Moju prácu si môžete pozrieť na webe a tiež na odkazoch uvedených v profile.
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj , termín zatial volný, ak sa Vám moje fotky budú páčiť velmi rád Vám nafotím vašu svadbu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam naše foto a video služby
Odpovedať
Dobrý deň, termín máme ešte voľný. Pokojne nás kontaktujte.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
TErmín máme nateraz aktuálny ..... BUdeme radi ak si pozriete naše portfolio ... :-) TEraz aj s cenovým bonusom pre budúcu sezónu.
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, skuste si prezriet moju stránku ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, pozrite si moje portfólio, ak Vás zaujme som Vám k dispozícii.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám rada ponúkam naše služby ,ak chcete mať na fotografie a aj na samotné fotenie mať pekné spomienky sme tu pre vás, Teraz svadobné fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?