Svadobný fotograf Trenčín, 30.4.2016

Zháňam kvalitného a originálneho fotografa na moju svadbu (celý deň), ktorá bude 30.4. 2016 v Trenčíne. Ponuky aj s cenami píšte prosím do súkromnej správy :-) . Ďakujem, Majka.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, v prípade záujmu Vám rada odpoviem na Vaše otázky. Poslala som Vám IP. Váš termín máme zatiaľ voľný. :-) Ďakujem S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@majkatn Rád vam ponuknem aj svoje sluzby....cennik posielam do IP.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín máme taktiež ešte voľný a radi vám poskytneme služby nášho ateliéru. Ak máte radi netradičné fotenie bez stresu a v príjemnej atmosfére sme tu pre vás.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkatn Pekný deň prajem. Pozrite si aj moje svadobné fotografie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj naše web stránky. Keď Vás moja tvorba zaujme, veľmi rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@majkatn Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
@majkatn ahoj, veľmi rád nafotím Vašu svadbu, ak sa Vám moje fotky budú páčiť.
Odpovedať
Profilova fotka
@majkatn Zdravicko. Ak chcete byt s fotografom aj fotkami nadmieru spokojní, pozrite moj profil a smelo mi napiste :)
Odpovedať
Profilova fotka
Termín mám voľný, pozrite si moju tvorbu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň, ak sa Vám moja práca páči a radi by ste využili moju kreativitu, môžete ma kontaktovať, aj cez môj web ktorý mám v profile, kde môžete toho vidieť viac. Termín mám voľný. Do správy som Vám poslal viac informácii. Ďakujem a pekný deň prajem Miro
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Dobrý deň, hľadám fotografa na 8.9.18 v Trenčíne, ďakujem
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?