Menu Forum

Svadobny fotograf TO/NR 26.5.2018

22. jan 2018  • 
fotoportrét
fotoportrét
chrenky
6
Registrovala sa 20. augusta 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 120 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
chrenky
6
Registrovala sa 20. augusta 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 120 príspevkov a 5 inzerátov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 Ahojte, poznate nejakeho dobreho fotografa z okolia TO alebo NR na fotenie svadby? Sobas bude v Ludaniciach a svadba v Preselanoch. Termin 26.5.2018.
Pripadne, ak to cita nejaky profesional, poprosila by som do spravy aj link na jeho portfolio (zaujimaju ma najmä svadby) a pripadnu orientacnu cenovu ponuku.

Dakujem emoticon
17. dec 2017 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
mouse1234
13
Registrovala sa 18. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 28. októbra 2017
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
mouse1234
13
Registrovala sa 18. januára 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 30 príspevkov. Má 4 priateľov.
  • Svadba bola 28. októbra 2017
    okres Partizánske
 My sme mali foto z Pe môžem len a len odporucat @mvphotography
18. dec 2017 o 13:22  •  Svadba bola v októbri 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Piešťany
27

“MILÉ NEVESTY, práve sa mi UVOLNIL termín 7.7.2018. Je možné si ho rezervovať. Kuk môj profil.”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
miqocash
Svadobný umelecký fotograf Miqo Cash, EP
Miqo Cash, EP PRO

Foto a video - Okres Piešťany
27

“MILÉ NEVESTY, práve sa mi UVOLNIL termín 7.7.2018. Je možné si ho rezervovať. Kuk môj profil.”
(Pred 3 mesiacmi)

Skuste si pozriet moj web.
18. dec 2017 o 13:23  •  www.miqocash.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

Foto a video - Okres Zvolen
11

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 4 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
simonross (39 r.)
Simon Ross - Svadobný fotograf
Simon Ross PRO

11

“Kombináciou fotožurnalistiky a moderného fotografovania vytvorím ohromujúce a umelecké fotografie Vášho svadobného dňa, ktoré Vám vyrozprávajú svoj jedinečný príbeh. Viac v profile alebo na mojej stránke.”
(Pred 4 rokmi)

Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
18. dec 2017 o 18:52  •  www.simonross.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
chrenky
6
fotoportrét
fotoportrét
chrenky
6
 Dakujem velmi pekne za ponuky. Aj tie do sprav. Dostala som ich velmi vela, takze potrebujem chvilu cas, kym si pozriem vsetky portfolia, ceny a pod. Slubujem, ze dam vediet kazdemu
29. dec 2017 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_6
Registrovala sa 21. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
alexandra_6
Registrovala sa 21. októbra 2017 na mojasvadba.sk. Pridala 4 príspevky.
 Z vášho okolia poznám Romana Fabíka, môžem osobne odporučiť, ak ešte hľadáte skúste emoticon http://www.rmcphotography.sk/fotogaleria/svadby/gallery/lenka-a-peter/
4. jan o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

30

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termíny 12.5.2018 a 6.10.2018 pozrite si moju tvorbu, svadobné príbehy na www.martinalmasi.com Martin Almáši”
(Pred 3 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
sueart
Martin Almáši - svadobný fotograf
Martin Almáši PRO

30

“Milé nevesty, uvoľnil sa mi termíny 12.5.2018 a 6.10.2018 pozrite si moju tvorbu, svadobné príbehy na www.martinalmasi.com Martin Almáši”
(Pred 3 mesiacmi)

@chrenky Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si moju tvorbu a keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. A posielal som Vám aj správu. Martin emoticon
4. jan o 22:39  •  www.martinalmasi.com  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
studio33
STUDIO33
PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
fotoportrét
fotoportrét
studio33
STUDIO33
PRO

Foto a video - Okres Topoľčany
 Dobrý deň,
uvedený termín mám voľný aj ja emoticon
Fotočky aj cenník je možné si pozrieť na mojom webe.
Prajem všetko dobré!
Jozef
10. jan o 16:37  •  www.studio33.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michaldudik (34 r.)
Michal Dudík
Michal Dudík PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
michaldudik (34 r.)
Michal Dudík
Michal Dudík PRO

Foto a video - Okres Bratislava
1
 Dobrý deň. Som fotograf, ktorý zachytáva jedinečné momenty z priebehu svadieb. Nerobím typické katalógové fotky. Nesústredím sa na nablýskané portréty, ale zachytávam okamihy, ktoré vystihujú a vykresľujú atmosféru Vašej svadby. Čo teda robím? https://www.youtube.com/watch?v=OttdHljxWsM
Viac o mojej práci spolu so základným cenníkom nájdete na mojom webe.
Ak Vás moja tvorba zaujala, neváhajte ma kontaktovať.
22. jan o 15:35  •  www.michaldudik.ephoto.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Reklama