Svadobný fotograf Ružomberok alebo Dolný Kubín na 6.6 2015

Ahojte súrne hľadám fotografa za rozumnú cenu na vyššie uvedený dátum. Pôvodný bohužial nemôže a ja potrebujem niekoho last minute . Prosím ak máte niekto z profesionálov čas napíšte. Už vopred dakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @veronika5431, Termín mám zatiaľ voľný, tak skús pozrieť moje portfólio aj na mojej fb stránke. Ak je to to, čo hľadáš, tak napíš pre viac info. :)
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika5431 Ahoj,skús pozrieť aj moju tvorbu a web :) Na otázky rád odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň váš termín mám ešte stále voľný ak by ste mali záujem rada vás budem sprevádzať cez váš veľký deň D
Odpovedať
Za reakcie veľmi pekne ďakujem bola som prekvapená koľko sa mi ozvalo ešte raz Veľká vďaka.
Odpovedať
Profilova fotka
Radi prídeme, Váš profi team, profesionálne spracovanie fotografií a svadobného videa. Stačí si len vybrať. Foto alebo video alebo oboje. Na každú prácu je samostatne fotograf a samostatne kameraman. Podrobnosti na našom webe. - Svadobné foto od 265 EUR, - Svadobný film od 300 EUR,
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika5431 Dobrý deň, na ten termín Vám možem ponúknuť svadobné portrétne fotografovanie v iný deň za príjemnú cenu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?