Svadobný fotograf Námestovo 30.07.2015

Profilova fotka
Hľadám fotografa, prosím poslať ponuky do správy. Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
2016 :)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
2016 ešte stíham :) Banská Bystrica a okolie, Námestovo tiež, foto-video v cene :)
Odpovedať
Profilova fotka
Krásny deň prajem. Ponúkam svoje služby. Môžem pricestovať aj na Oravu, cestovné náklady by bolo už v cene. V prípade záujmu ma prosím kontaktujte, určite Vám rád zodpoviem Vaše otázky a svadobný fotobalíček by som Vám ušil na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek. Pripájam malú prezentačnú fotokoláž a ukážku môjho výstupu fotiek. Teším sa na prípadnú spoluprácu.
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta Dobrý, som z Lokce ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravím, tento termín mám voľný a som zo ZA. Pokiaľ Vás moja práca zaujme, rád poskytnem viac info. S pozdravom
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta pozrite si aj moje fotografie, termin mam este volny
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta Dobrý deň, od internej pošty som Vám poslal ponuku. Ak by ste mala akékoľvek otázky rád Vám na ne odpoviem :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, Nahliadnite, prosím, do môjho portfólia. Cenovú ponuku som Vám poslala do správy.
Odpovedať
Profilova fotka
@haluta ahoj, pozri moje fotky, ak sa budú páčiť budem rád ak sa ozvete
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje služby, v prípade otázok ma kontaktujte...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, veľmi rád Vám ponúknem moje služby svadobnej fotografie. Pozrite si aj moje web stránky a facebook. Keď Vás moja tvoba osloví, rád Vám odpoviem na otázky. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Dobrý deň taktiež vám ponúkame naše služby ak máte záujem o príjemné fotenie plné smiechu a fotky na ktoré budete mať krásne spomienky sme tu pre vás .D teraz fotenie aj s 15% zľavou
Odpovedať
Profilova fotka
Ponúkam Vám svoje služby.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň. Ponúkame služby kameramana a fotografky. Foteniu a natáčaniu sa venujeme 8 rokov. Pracujeme s profesionálnou technikou. Ak Vás zaujmú naše ukážky napíšte. Manželia Varhaníkovci
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?