Svadobný fotograf, Martin, 20.9.2019

Ahojte :) Som tu nováčik a potrebujem poradiť, kde, čo a ako vybaviť. Svadba sa koná 20. septembra 2019 a chcela by som poradiť pri výbere fotografa (aby bol dobrý a cena nebola totálne premrštená). Budem vďačná za rady :)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň som svadobný fotograf a fotím po celom Slovensku a ak by vás zaujala moja tvorba budem rád ak sa dohodneme. V profile mám ukážky práce.
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, rád budem Vašim Svadobným fotografom . :-) V ponuke i služby kameramana . Posielam i správu . Pozdravujem, Milan
Odpovedať
Profilova fotka
Pekný deň. skúste pozrieť moje práce :)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka818 Milá budúca nevestička, ak Vás zaujme moja foto tvorba, neváhajte ma kontaktovať. Termín Vašej svadby mám voľný ;) Be happy ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@radka818 Pozrite si aj moje svadobne fotografie, termin mam volny a viac info na mojom webe
Odpovedať
Profilova fotka
@radka818 dobrý večer, moju ponuku nájdete v správe :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ak by sa vám naša tvorba páčila sme tu pre vás termín svadby máme ešte voľný
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, my sme priamo z Martina, velmi radi vam ponukneme nase sluzby :-) podrobnejsie info vam posielame do IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den @radka818, som si isty, ze ste na spravnom mieste a najdete to co chcete - primeraneho fotografa za primeranu cenu. Chcete poradit pri vybere fotografa, preto vam pisem (podla mna) dolezite rady: 1) vyberajte si fotografa, ktoreho praca sa vam paci CELA, nie len par vybranych fotografii. Su fotografi, ktori maju na svojej webke ci inej prezentacii par najlepsich fotiek, ale zvysok ich prace nema tu istu kvalitu. Prezrite si teda niekolo svadobnych pribehov a ziadajte vsetky fotky, aby ste sa uistili ze ide o konzistentnu kvalitu pocas celej svadby - aj na priamom slnku, aj v tmavom kostole, aj pri obrade, aj pro cepceni pri svieckach. 2) dobri fotografi su (zvacsa) drahi. Priemer ceny profi fotografa sa pohybuje okolo 600-700e za celu svadbu. Najdete aj vyrazne drahsich aj vyrazne lacnejsich a kazdy z nich ma na to svoje dovody. Predovsetkym u tych lacnejsich patrajte po dovodoch - mozno je nizsia kvalita fotiek, mozno to nei je profesional ale foti popri inej praci a ma to len ako bokovku atd ... 3) Hladajte fotografa, ktore fotky sa vam pacia, nerieste odkial je. Stoji za to zaplatit mu cestu ak to ma byt ten, s ktorym budete spokojna. A tak dalej, dalo by sa o tom pisat dlho. VIac o tom najdete na blogu na mojej webke. Ak by vas zaujala moja praca, kludne sa ozvite (a pytaj te si odo mna vsetko to co som pisal vyssie! :). Drzim palce v hladani. Maros
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer, potesi ma ak nahliadnete aj do mojho portfolia. V pripade zaujmu rad poslem cenovu ponuku. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príjemný dobrý deň, termín máme voľný ... posielam cenník do IP
Odpovedať
Profilova fotka
Rád Vám ponúknem svoje fotografické služby, v prípade záujmu alebo otázok ma kedykoľvek kontaktujte...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj my sme boli veľmi spokojní s touto mladou kockou.... By mon photografy na FB ju nájdeš 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, váš termín mám aj ja voľný , tak sa rád pripomeniem :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli max spokojní s naším fotografom, je to mladý šikovný chlapík - Tomáš Hradský zo Žiliny, výsledky jeho práce vidíš v mojom svadobnom albume. Cena bola tiež prijateľná, resp. výborná vzhľadom ku vysokej kvalite jeho práce.
Odpovedať
Profilova fotka
@radka818 Dobrý deň, rád Vám ponúknem moje fotografické služby. Moju najviac aktuálnu tvorbu nájdete na web stránke v časti svadobné príbehy. Keď budete mať akékoľvek otázky, veľmi rád Vám odpoviem. Prajem Vám príjemný zvyšok dňa, Martin :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Radka písem správicku .
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, odporúčam fotografa zo Žiliny - Tomáš Hradský, výsledky jeho práce môžeš vidieť v mojom svadobnom albume :-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?