Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, nesmejem sa ti...veľké percento neviest z tejto stránky začína plánovať svadbu hneď ako zbadá na ruke snubák :-) My sme sa rozhodli, že sa vezmeme asi od septembra, alebo augusta (už sa nepamatám), ale tiež som hneď začala všetko plánovať :-) so šatmi by som sa na tvojom mieste až tak neponáhlala, pretože keď si nejaké zajednáš, tak sa može stať, že ťa oslovia potom ešte nejaké ďalšie z úplne iného salónu. Ja chodím ešte do témy máj 2010 a tam sú nevesty, ktoré si teraz na poslednú chvíľu menia šaty. Na tvojom mieste by som do salónu šla asi až niekedy buď koncom, alebo začiatkom roka. Aby sa nestalo, že šaty, ktoré si vyberieš budú už zarezervované. Keď sa rozhodneš ísť do salónov teraz, tak si šaty nerezervuj, len si ich poskúšaj. Tetám v salónoch nehovor, že ktorý rok plánujete svadbu, lebo ťa začnú odhovárať od skúšania (príde nová kolekcia a pod) tvoj album som si kukla, fain inšpirácie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nakoniec som nikam nesla :-) lebo malej sme isli dat vymenit nausnicky,dali sme jej ich nastrelit a tie sa museli po mesiaci vymenit ze tie jej ...mala krasna princeznicka :-) jasne ze vsetko zacnem vybavovat az zaciatkom roka ja mam casu dost chichi lenze moj muzik uzasny - ty si vyber,ty zariad,ty vybav ja suhlasim ale opytaj sa ma radsej najskor takze budem mat toho dost kedze mame 7 mesacnu krpatu,budem brazdit LEvicami krizom krazom :-N preto chcem vediet typ siat ake sa mi hodia ... korzet,srdieckovy vystrih,dlhe,biele,smotanove ake je ich straasne moc ... a dakujem pozri si stranku kamael.sk odpadnes aka nadherna vyzdoba je tam len skoda ze obrazky sa nedaku stiahnut
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, tá stránka je fakt zaujímavá, potešilo ma, že robili výzdobu na zámku v Topolčiankach :-) S mužíčkom sa netráp, tak to je asi vo vačšine prípadoch :-) S bábom to stihneš zariadiť, neboj. Chodievaj na túto stránku a nájdeš tu nielen veľa inšpirácie, ale aj rád. U mňa to tak aspoň bolo. Tiež to vybavovanie nieje celkom ideálne, keďže bývame v Prahe, ale dá sa to zvládnuť.
Odpovedať
Profilova fotka
poznas zamok v Topolciankach?fiha ja pohcadzam z tych koncin zlatomoraveckych :-) my sme zatial zhodli na vyzdobre,ja mam sice rada ruzovu faru ale nikdy zrejme nepochopim ako moze niekto mat do ruzova svadbu co ti muzi su? ... :-) no uvidime,stale rozmyslame,vymyslame...muzim je z Palarikova tak sme tam chceli mat svadbu lenze bdue nas okolo 50-60 a KD je obrovsky a kastiel drahy takze zrejme nakoniec skoncime niekde v okoli Levic :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poznám, budeme tam mať svadbu, hostinu a aj tam prespíme :-) Je tu téma zámok Topolčianky a sú tam aj negatívne reakcie na ten zámok, ale nám sa tam veľmi páči a aj personál je hrozne fain. Zatiaľ sme veľmi spokojní. Ružovú farbu, ja vobec nemusím, ale zas chápem nevesty, ktorým sa tá farba veľmi páči a chcú ju mať. Ak majú mužíčkov, ktorý sa s prípravou veľmi nezaoberajú, tak im je to asi jedno. Poznám, ale veľa mužov, ktorý nosia ružové veci a musím priznať, že niektorým sa fakt hodia. Ja by som si na seba ale ružovú určite nenatiahla a asi by som ani nechcela, aby si ju na seba bral moj nastávajúci výzdobu najlepšie doriešiš, keď už budete mať vybraté miesto. Máš výhodu, že si možeš všetko rozmyslieť a pozisťovať.
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby pocujte nema nahodou niekto skusenosti,alebo poznate dakoho kto mal tu silikonovu podprsenku?? ja som ju kupila,ina sa mi do siat nehodi,kedze mam hlbsi vystrih zozadu,a v navode sa pise,ze neodporucaju ju na prvy krat mat dlhsie ako 6 hodin =-) =-) =-) a ze sa potom da oprat a vysusit a =-) ma znova drzat,ako predtym..tak neviem co robit,ci ju skusat raz nosit... 8-( aby mi potom ked ju operiem drzala poriadne tak ako predtym... nieze mi to bude padat to by bola sranda :-D :-D :-D ak niekto viete poradit prosiiiiiiiiim, :-) dakujem vrabciak tesim sa ze ste nasli kosielku,nam este chyba par drobnosti,ale to uz tyz pred svadbou budeme riesit...daukujem za kompliment :-) drzkaj sa a uzivaj si posledne dnicky,a pripravy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Luci, ja budem mať presne takú podprdu, ale priznám sa, že návod som veľmi neštudovala. Zdá sa mi, ako keby moc nedržala. Poriadne som ju poumývala a je to o niečo lepšie, tak snáď ostane tam kde má :-D :-D ...bola by to ale riadna sranda keby spod šiat niečo vypadlo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak tak vravis,ze ked si ju umyla(oprala)tak drzi lepsie?? tak to potom ju mozem vyskusat a umyt teda ;-) ok,diky... tak to ani nevrav ze by nam vypadla :-D :-D t :-D hadam nie,bude to v poho,uvidis ;-) bude drzat,sak ked sa to predava,tak by to malo byt OK :-p inac co nove ??
Odpovedať
Profilova fotka
luci,to že sa to predáva ešte nič nezaručuje. Ja mám obavu z toho, že tá, čo má moja sestra lepí viac :-p Ale veď bude korzet, tak hádam nevyletí :-D máme nové asi to, že už máme hotové pierka, ale nemám kvalitnú fotku, tak som to nedala ani do albumu a dnes som dala do albumu fotky našich menoviek na ktoré sme v nedeľu spravili. Myslela som si, že to bude horšie, ale dobre to dopadlo. Ešte prilepím kvietky a bude to. Zvládla som to vďaka priateľovi, on ich ttiž všetky vystrihoval. Ja som to len napísala :-) A u vás, čo nové? Som na teba už tak zvedavá. Bude ti vadiť, keď vám prídeme popriať na sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si zrejme asi kupim obycajnu podprdu bielu aa ved bdue korzet :-) ja mam velky problem s kupou podprdy kedze tie moje lentilky maju obvod 75 ;-) no co uz zijem :-) no ved rozhodli sme sa nakoniec vcera definitivne ze teda KD Palarikovo a hotovo nebudeme vymyslat lebo 500 eur za kastiel co tam je a dalsich 1400 eur za hostinu co nam daju ony,nic podla nasich predstav ale to co ony daju to je nie je bohvieco :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak erika,jasne ze mi to nebude vadit |-| budeme sa veeeeeeeeelmi tesit,to si ma riadne potesila teraz naozaj x-) skoda ze my nestihneme vas,my vyrazame v sobotu vecer len z IT,tak budem na Vas urcite mysliet... :-) jaj velmi zlate mate tie menovky,ste bravi ze ste si robili sam x-) i,my si dame asi vytlacit v tlaciarni,tam kde nam aj onamka tlacili,u Cicero,taky mily ujo tam je,tak nam ich este dufa porobi,ked v pondelok tam skocime...nam sa este reochu zredukoval pocet,takze z planovanych 70,tiez bude tak okolo 50-55 :-Sskoda,niektory maju smutne situacie v rodinach,alebo chory..no sak to je tak pri takom pocte sme s tym ratali ze nie vsetci budu moct,ale z jedneho Maciekovho kamosa sme moc smutny ze nepride,sme sa tesili,sak my sa s nimi tiez casto nevidime..ale jeho priatelke zomrela mamina :-(... jasne s tou podrdou aj ja tak myslim,sak saty mau korzet tak keby aj chcela padat tak nema velmi kam :-D :-D :-D a aku ju mas,z latky ci celu taku silikonovu??? dnes som kupila uz nausnicky :-) ,a este mi ostane doma kupit topanky po polnocia stale nad tym zavojom rozmyslam...ozi a co s tym ucesom,bola si na tej skuske??ako to :-) dopadlo?? teraz to miesame aj z tej druhej temy :-p ale som zvedava,ak mas foto,daj,ja zitra asi odfotim nausky a polnocne saticky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
z latky obycajnu chcem :-) nejaky pekny vzor nech ma,nemam este kupenu mam cas :-) ja si dam urcite zavoj,lebo ma to opticky zvysi,sak krpata som :-D este u mna kamoska nebola,ma dojst niekedy v maji ku mne tak potom to slahnem sem :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
luci, tak to mám radosť, myslela som, že to bude odomňa vterné a trapné :-) je mi lúto, že sa vám počet zredukoval za takýchto okolností. Moja starká sa pre chorobu asi tiež nedostaví, ale pojdeme sa jej ešte pred tým, ako vyrazíme do Topolčianok ukázať. Podprdu mám silikónovú, je to také čudné na omak. Ukázala som sa s ňou Ivanovi a mala si ho vidieť :-D :-p :-D pochybujem, že si stihnem dať na svadobnú noc prádelko, čo som dostala od kamarátok...asi ma bude skorej vyzliekať, ako keby mal čakať kým sa mu ešte prezlečiem. Ale už chcel, aby sme nové prádlo zabehli :-D :-D radšej som ho nechala na SR. naušničky a ani šatočky niesu v tvojom albume!! som zvedavá :-p na skúške účesu som dopadla veľmi dobre, som spokojná a fotky hodím zajtra. Aj som si priniesla klúč do práce, že to hodím rýchlo do albumu, lenže som to na ten klúč nedala :-) miešame, to miešama, ale veď mi sme šikovné a nejak sa z toho vysomárime :-) trdielko, podprdu si kúp až keď budeš na 100% rozhodnutá, že aké šaty budeš mať. Ja budem mať šaty šampáň a keby som si pred tým kúpila spodné prádlo, tak by som si určite kúpila snehovo biele, pretože som bola rozhodnutá pre takú farbu, lenže pri skúške šiat, som zistila, že snehovo biela mi nepasuje :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no vrabciak ked som si skusala saty bola som v tom ze sampan,bezove sa mi hodia ale nie,ja mam cierne vlasy takze ta biela vyzerala lepsie na mne :-) no vkazdom pripade uvidiiime :-))
Odpovedať
Profilova fotka
caute baby,foto su v albume ;-)nausnicky a popolnocne saticky x-) tak super ze prides,vy uz isto finišujete s pripravami,ešte 10dni!! 8-)a kolko potom ostavate este na SK?? boze kukla som tie ftky zo zurky :-p ze suprove ,hlavne ta torta :-Dste sa museli poriadne zabavat,vidno ze ste boli riadna partia,a ten chlapec bol seco riadne roztraseny ked vas fotil :-D :-p tak si si to uzila jak sa patri...bravo,a drahy tiez bude mat nejaku party??hm?? x-) mas recht,pradielko si nechaj pekne napotom,ked nie na svadonu noc,tak na posvadobne radovanky x-)ziadne take ze predtym!to dahemu povedz,ze musi uz vydrzat ;-) podprdu som este stale neskusala,nejako sa mi nechce do toho :-N ale dakedy uz ju musim nalepit :-Daj to bude uces mas kraaaaaaasny,aj zavoj,take daco aj mne by sa asi pacilo,to este uvidim ci obec budem mat zavoj,ked dojdeme do LV tak pojdem kuknut salony ci a ake maju,a to poskusam...len saty ideme prebrat do BA az vo stvrtok,tak v piatok jedine este raz skusat s satami...alebo vyskusam aj bez siat... =-) este uvidime..mohla by si mi prosim do IPcka poslat aj telefon na tu tvoju kadernicku??a myslis ze este bude vobec volna na sobotu 22??teraz toho sak asi tie kadernicky maju trochu x-)v maji je vela svadieb.. trdielko mne sa tiez videlo apon z tych foto co mas v albume ze cistobiela ti dost sekne...tak uvidis,drzim palceky pri hladani satociek,daj potom nove foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luciííí, tie šaty sú SUPER, krásne ti sedia, máš dobrú postavu ;-) , naušničky mi prídu na moj vkus trochu veľké, lenže k tým šatom pasujú. K svadobným neviem :-( Ostávame až do vašej svadby :-D, je to kvoli dokladom :-| neostane dovolenka na Vianoce :-( Na žúrke som sa vyjašila :-p dostatočne. Ivan mal zas u nich na chalupe. Vrátil sa mi našťastie celý, len lakeť mal trochu dobúchanú :-) ten závoj som mala len na skúšku, budem mať až po zem, ten čo je v albume a po obrade ho dám potom dole. Ak niesi rozhodnutá, tak to sprav tiež tak, ako ja ;-) napíšem ti ten kontakt do IP, neviem, či bude voľná, ale pokúsim sa ti to zistiť. Ako dlho budete na SR vy?
Odpovedať
Profilova fotka
herne satocky lucka :-) a chcem sa ta spytat ci ta mozme dojst kuk na sobas?
Odpovedať
Profilova fotka
tak som bola včera na poslednej skúške, podarilo sa mi zohnať vlásenky :-) Dúfam, že ma mamina bude vedieť dobre zaviazať :-N
Odpovedať
Profilova fotka
caute babeny dakujem za komlimenty ;-) nausnicky tieto budu k svadobnym satockam,ja nemam ziadnu cipku,ani nic take vyrazne,takze sa mi tam take nausky ziadaju, mne sa paci takyto styl, :-) a drahemu sa pacia k popolnockam este chcem kupit nejaku inu bizu,ak najdem daco pekne x-) vrabciak dakujem krasne za kontakt ;-) s tym zavojom tiez rozmyslam podobne,jak ty,ze ak by som aj mala tak nie cely cas,len tak na obrad do kostola,a na fotenie ... :-) uvidime ci najdem a ci sa mi dajaky bude hodit my hned v pondelok odlietame na svadobnu cestu,sme si vybavili 3tyzdne dovolenky,tyzden pred a 2 po..ale na SK uz moc potom nebudeme...doklady dakedy budeme musiet skocit potom vybavit..na otocku :-x tak a ako sa citis tyzden pred??takto o tyzden sa vydavas!! :-) x-) trdielko jasneeeeeee ze pridi ;-) budeme sa tesit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak pridem kuk na sobas mozno aj s malou este uvidiiime ..ktory kostol je sv.Michala?tam v meste ci ten co je na Rybnikoch?asi ten v meste predpokladam ..ved najdeme podla hromady ludi a svadobneho auticka :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko hej kostol sv.Michala,v meste ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, luci, podarilo sa ti dohodnúť s tou kaderníčkou? Pojdeš k nej? mám sa fain, niesom nervózna, naopak hrozne sa teším, len som ešte nedoliečená. Celý víkend som preležala, aby to prešlo a natierala som si nos, ale aj tak sa mi šúpe a stále kašlem a mám plný nos :-( Hádam, to prejde do svadby. Hneď v pondelok odlietate? nieje na vybavenie dokladov nejaký termín? Nechcem ťa strašiť, ale radšej si to over. Budete to mať dvojjazyčne ten sobáš?
Odpovedať
Profilova fotka
cauko erika asi je nejaky termin,ale to neva,mamina tam ma nejaku znamu,tak keby daco,tak to nejak zriesime ;-) super ze sa tesis!! mas pravdu,nestresuj sa urcite, len sa vyzdrav 8-) mas vitaminiky?? x-) dvojjazycne asi nie,musim este s knazom dohodnut presne,ale myslim ze nie,Maciej rozumie uz vsetko aj pekne hovori po slovensky..takze netreba ;-) kadernicke chcem volat az pondelok ked dojdeme na SK...
Odpovedať
Profilova fotka
tak potom je všetko ok ;-) Práve mi dorazili plavky na našu dovolenku, tak sa z nich vytešujem. Sú krásne :-) vitamíny papám vo forme ovocia, ale dávam si aj celaskon, lieky na alergiu a pod. To je super, že vie pekne po Slovensky, mne príde, že poliaci hovoria hrozne rýchlo, ale keď spomalia, tak sa im dá rozumieť, veď sme predsa slovania :-) mám jej povedať, aby si ťa radšej poznačila skorej, ako sa jej tam niekto nahlási? Mne hovorila, že na účes si mám nechať rezervu dve hodiny. Na skúške to síce tak dlho netrvalo, ale radšej budem mať viac času, ako keby som sa potom mala naháňať.
Odpovedať
Profilova fotka
baby vam sa to nadherne blizi uz ... tisko zavidim :-) ja az o rok no uz teraz sa na to tesim ako mala..my sme sice uz rodina,ved mame Emmku ale no ktora zena sa netesi na svadbu ? :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko, neboj sa, aj tebe to rýchlo utečie. Ani nebudeš vedieť ako a už budeš stáť pred oltárom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no len ked si pomyslim ze ma caka este dlhe leto,Emmkine 1.narodeniny,Vianoce,moje narodky,jeho meniny,Velka noc tak mam pocit ze je to hrozitáááánsky daleko :-) ale na druhej strane takto pred chvilkou.prd rokom som koncila skolu a bola tehu a teraz ma Emmka 8 mesiacov :-)
Odpovedať
Profilova fotka
cawte babyy vrabciak a kdeze sa vy chystate na dovolenku?? ;-) dakujem ti krasne za tu kadernicku..este by som ale najprv tiez chcela ist ku nej na skusku, bola som totiz u dvoch uz predtym,ale nebola som az tak na 100%presvedcena, preto hladam este inu .. |-| ak by sa dalo ku nej na susku zajst dakedy buduci tyzden,tak by to bolo fajn,by som videla ci by mi vedela zrealizovat moje predstavy,pripadne poradit..ked vravis ze je sikovna jasne viem,ratam s tym ze taky uces trva dlhsie...to by nebol problem.. x-) a vy sa fotite tiez doobeda??ci az tam kde mate hostinu??a sobas mate kde ??prepac,uz si to tu urcite pisala,ale uz mi to vyfucalo z tej mjojej deravej hlavy 8-( trdielko veru,mozem len suhlasit s vrabciakom,uteka to straaaasne rychlo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucka a ty si nemohla v noci spinkat? chichi :-) ja som zalomila po hokeji ani neviem ako ... mala sa v noci zobudila a zacala plakat..no niet cudo,ked sa prevratila na brusko a nevedela ist naspat lebo bola v postielke priecne a hlavicka v rohu,v hniezde ..ach ..pekne som ju prevratila a dala som jej pusinku povedala tisko zlatinko a do par minut spinkala sladko x-) boli asi 2 hodiny rano ... :-) musim sa vam pochvalit..urobila som tu do bazarika a zbadala som nadherneeee pierka a tak mi vcera dosli :-) ja viem ze je skoro ale neda sa vsetko naraz pri nasej princeznicke ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko my o takomto case este v poho fungujeme ;-) nestihame vsetko cez den :-D jaj pekne si to napisala o tej malej,ako si ju ukladala hmmmmmm |-| clovek aj chut pomalicky dostava na vlastne babetko pri takych krasnych slovach.. :-) aj ja by som chcela princeznicku ..ako sa vola??mozno si uz pisala,prepac,nezapametala som si ..pekny dnicek baby!! vrabciak este 2 dni!! :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?