Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
ahoj lucinka, tiez gratulujem :-) diky baby :-) 8-) ja som v 14tt, termin mame 23.9., tak snad sa trafime aj na prve vyrocie svadby... janka a si snazilka? Ja som ani nestihla byt :-D :-D
Odpovedať
devlin aj ja ti gratulujem. No tak to mozno pekne stihnete :-) Mne svokor tipuje 22.9.,lebo vtedy sa on. No ale to je skoro o mesiac skor,tak hadam sa netrafi. A ako sa citis?
Odpovedať
lucinka, diky :-) no ja sa citim super :-) snad to tak aj zostane. uz mi nebyva zle a uzivam si druhy trimester x-) a Ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka....nooo on nechce byť a mne to ani chýbať asi nebude...nevem, či by to zvládol :-D chelonka...no už všetci...a reagoval dosť dobre...nebere to asi až tak vážne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej baby, tak to sa možno všetky stretnete na pôrodnici.. :-D teda ak budete všetky rodiť v Lv a trafíte sa do rovnakého dátumu... :-D a ozaj, chcete rodiť tu v LV? devlin nooo, zatial ešte nie, aaale už za chvíločku sa to zmení... ;-) :-D lucinka1008 ...vďaka, potešila si ma...IP... ;-) sobicatko6 ja som mala...už aj Ti pošlem IP... ;-)
Odpovedať
devlin no ja sa necitim moc dobre. Vecer to na mna stale prichadza. O deviatej ma uz taha do postele a je mi zle,tak sa vzdy snazim rychlo zaspat,nech to prejde... A rano nech je fajn. No to ti zavidim ze si uz v druhom trimestri. Vsetci vravia,ze ten je najlepsi. Uz mi vraj zle nebude a budem si to poriadne uzivat. Tak ledva na to cakam :-) A prvy trimester si mala aky? rossanar no moj sa velmi chystal byt kym som nebola tehotna,no odkedy som uz ho to preslo. Nevydrzal by tam urcite. Mne je jedno ci tam bude. Len si myslim,ze sestricky a doktory su milsi ked tam niekoho mas... No ale naco by mi tam bol,keby odpadol ;-) Budem mat co robit zo sebou... Ozaj baby uz ste popriberali?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka...no ja som zatial schudla 3 kilá...takže len čakám kedy začnem aj priberať :-D
Odpovedať
rosannar no ides na to opacne :-) Aj moja mamina najprv schudla,ale ona furt vracala. Ale vsak dobehnes. Ja som pribrala najakeho pol kilecka,ale napchavam sa teda kvalitne. Manzel sa uz smeje ked ma vidi pri chladnicke :-) A mas nejake ine chute? Ja som strasne zvedava kedy mi uz zacne rast brusko.
Odpovedať
baby, podte na konika, do temy okres levice ;-) toto velmi o svadbe nie je :-D lucinka, napisem Ti IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka...no ja ked som ešte nebola tehotná tak som fakt jedla a vela ale teraz mi vôbec nechutí...aj cez víkend, najem sa na obed a dosť ... ani žiadne večerné pátranie v chladničke...no nič..vôbec mi nechutí...
Odpovedať
ahojte baby, aj ja sa k vam pridavam, strasne sa tesim z priprav na svadbu a tiez riesime kameramana a fotografa, lebo ho este nemame. Ak mate nejaky dobry tip, tak mi dajte prosim vediet, lebo sa nam to uz pomaly krati. Dakujem krasne a my to mame tiez na Margite v Maxime.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee :-D ako sa máte? Čo nové..? ;-) nikaveron ...kuk IP ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Cafte :-) My nove nic, akurat sa len pekne gulatim x-) nikaveron, IP ;-) Jani a Ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ..u nás tiež všetko po starom... ;-) viac v IP... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ozaj a už si bola na tej gravid joge?
Odpovedať
jani, IP :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee....si tu len posielate IP a potom ja neviem čo máte nové :-D ...tak ma pekne informujte... my sa máme dosť dobre...už sa nám podarilo 5krát grckať :-D ..zistili sme že malému nebudú asi chutiť lángoše :-N
Odpovedať
Rosannar, napisem Ti IP ;-) :-D
Odpovedať
jaaaaj baby uť to tu využívate len na napísanie vety "viac IP"
Odpovedať
rosannar heeej už takto :D a bruško inak ako, ty si už zbadala na sebe nejaké zmeny?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteee ;-) rosannar ..takže si to už naplno "užívaš"... ;-) :-D chelonka ..a ty čo máš nové? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..a aby som nezabudla- IP... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka....nooo také zmeny ako ktoré vidno ešte nie...len mužík vravel, že sa mi zväčšili prsia ale inak nič...a také ako nechutenstvo to je, ale už našťastie pomenej a už aj chodím viacej cikať...a ty ako? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ako sa nám to tu pekne rozmaminkovalo :-) Dúfam, že vám prckovia nerobia galibu a dobre znášate tehotenstvo... chodia sem ešte nejaké nevesty? Ja to už mám za pár a pomaly by som sa mohla začať aj stresovať, alebo si len za 4 dni budem ešte spievať "Už len 22 dní..." 8-) ale teším sa už, teším sa aj na žúrku, tá bude už budúci týždeň...juchúú
Odpovedať
Profilova fotka
cauko baby vrabciak ahooooooj co nove??ja som sem nakukla ;-)noo vy to uz mate "za par"ale aj nam sa to uz riadne blizi x-)aj my sa uz tesime!!uz mate vsetko,koselu ste nasli?? zdravim vsetky nevesticky aj buduce mamicky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte.. ja až v októbri. ale verím, že to príde rýclo rýchlo.. =)
Odpovedať
Profilova fotka
Luci, ahoooooj :-) košelu našťastie už máme. Zohnali sme ju len v pietro filipi a je robená na manžetové gombíky. Síce sme povodne nechceli na manžetové ale nevadí. Sme radi, že sme našli v tom odtieni, strihu a veľkosti. :-) máte krásne jednoduché oznámenie, dávno som už nebola v tvojom albume :-) zuzanka, vitaj... ja už som si myslela, že tento rok sa v LV svadby nekonajú :-D Budete mať veľkú svadbu? Ani nevieš ako a budeš stáť pred oltárom...strašne rýchlo to letí. Teraz si hovoríš len "mám čas" a keď sa potom pozrieš na dátum, tak sa len chytáš za hlavu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby! no vidim ze sa tu zmamickovieva :-) ja som maminka 7 mesacnej krasavice Emmky ...nevesta vsak este len budem bola som si kuk aj saty v salone Linia (na namesti) no pekne boli,aj na mne vyzerali ok,ale neviem,chcem vyzerat v satach "bombasticky" a nie len je to oukej ... noo lenze s kocikom sa dostat do salona na 1.poschodi vedla CSOB ..hm..zaujimave..som nadavala akoze jaaaaj ...nikoho tu v LV nepoznam,ani len dusu dusickovu! byvame tu ani nie rocik ... ine salony ani neviem kde tu su a zase neviem ake drahe saty nechcem ... :-)majte sa paaa
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj trdielko, tu v tejto téme som už spomínala salóný a aj skúsenosti...je pravda, že okrem toho jedného salónu v ktorom si bola sú všetky na poschodí :-| To je veľká škoda, že nikoho v LV nepoznáš. Je lepšie, keď po salónoch nechodíš sama, lebo ti nemá ani kto poradiť...nedalo by sa to spraviť tak, že by si dala malú postrážiť mužovi, s foťákom by si vybehla do salónov, (v niektorých sú veľmi zlaté určite by ťa odfotili) a potom ak budeš chcieť, možeš si fotky dať do albumu a my ti poradíme.?..ak nechceš drahé šaty, dajú sa zohnať aj cez internet, alebo si ich možeš dať aj ušiť, ale pri každej z týchto možností je najlepšie si ísť zopár šiat vyskúšať. Ja som o svojich šatoch mala úplne inú predstavu, lenže tie, čo som si vybrala mi sadli najlepšie. Bola som rozhodnutá, že za každú cenu musím mať snehovobiele, lenže keď som sa do takej bielej natiahla, tak to vyzeralo dosť blbo. aký máte termín svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj vrabciak no to je dobry napad :-) dnes ma akurat muzik volno lebo mal 24 sluzbu takze hor sa do salonikov chichi a potom to sem dam :-) no aj ja by som chcela biele,vzdy som odmietala smotanove alebo ine ale kedze chceme mat vsetko zladene do zlato-biela aj muzik bdue mat asi bezovy oblek tak som pristupila aj k inej farbe :-) termin mame ..nesmej sa ale 11.6.2011 takze az o rok :-) chceme este trosku dosetrit ,je predsa len je lepsie mat prichystanych viac eur ako mat malo ... uz som aj v teme jun 2011 :-):-) a v albumoch mam nejake tie inspiracie album sa vola nasa predstava Lilly a Tomi
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?