Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar určite aj tu sú nejaké mesačné permanentky- aj ja som mala, keď som tam chodila pravidelne...Toto som myslela približnú cenu za jeden vstup... ;-) a vieš Blava je Blava- tam je všetko drahšie... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...ved jasné, ja som to pochopila ako za jeden vstup....no a Blava je určite drahšia ako sme my... :-N
Odpovedať
janka, Ty si tehu? =-) :-) rosannar, neviem, musim zistit...
Odpovedať
Profilova fotka
devlin...tak zisti, možno sa potom pridám ku tebe ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin nieeeeeeeeeeee nie som...ja len tak preventívne zisťujem do budúcnosti...a ty si? ;-)
Odpovedať
rosannar, oki :-) jani,ahaa. nooo.... ;-) ved preto spominam tu jogu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
devlin jeeeej tak to gratulujeeeeem... ;-) vieš, ja som si čítala, že je to dobré aj pre budúce mamičky, tak som myslela, že len snažilkuješ... ;-) a kedy máš termín, ak sa teda smiem spýtať...? ;-)
Odpovedať
Ahojte baby, este pred svadbou som sem chodila omrknut,ze co a ako. No a teraz kukam ze sa to tu pekne rozrasta. Gratulujem buducim mamickam a pridavam sa tiez k nim. A co sa tyka tej jogy,fakt to znie super.Ja som chodila posilnovat,ale to uz nemozem. Tak som rozmyslala nad niecim inym a toto znie fakt super. A na akej stranke o tom pisu?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka1008 ahoj Luci, tak aj tebe gratulujeeeem... ;-) :-) takže je predsa pravda, čo som raz započula... :-D ja som si to hodila do vyhladávača a našlo mi veľa odkazov- napr. http://www.mamidrink.com/sk/cvicenie/...
Odpovedať
Hej,počula si? A ktoze rozpraval? Inak,Janka ja som videla tvoje svadobne DVD. Spravil vam ho fakt super. To fotenie je perfektne.Aj svadba bola velmi pekna a riadna zabava. A vy nechystate bábo?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka1008 ...poslal som Ti IP... ;-)
Odpovedať
caute baby, chcela by som sa spytat - ked mala niektora z vas sobas tu v lv vo velkom kostole - prosim napiste mi do ip..ako to chodi, ci ste davali nieco fararovi a tak :) dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
jankavladkova aj ja tebe
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka1008...gratulujem...asi zase začína to známe BABYBOOM :-D ...ale to je len dobre....a v ktorom si týždni?
Odpovedať
Dakujem. Som v deviatom tyzdni,termin mam 18.10. Ty mas tusim o dva dni skor,tak sa mozno aj v nemocnici stretneme :-) Ako sa inak citis?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka....no ja som tiež v deviatom a termin mám 16.10....ty si tiež v téme Oktobrovky 2010 na koníku? a cítim sa dosť dobre...trošku mám také tlaky dole v podbrušku ale to je z toho, že sa maternica rozťahuje....a ty ako? už si videla aj malého drobca?
Odpovedať
baby ja z Vás odpadaváááám jak ste sa rozbehli :-D a Gratuluje k dalším mamičkááám a devlin no toooo :D rosnnar to musel byť krásny pocit to srdiečko
Odpovedať
V tej teme nie som,ale mala by som sa tam teda prihlasit,aspon ziskam dolezite info. Aj ja mam take tlaky alebo krce ci co to je. A som dost unavena. Bola som pondelok na kontrole,tak uz som pocuvala srdiecko a aj som si dala vytlacit fotku. No divila som sa,ale fakt tam pekne vidno hlavicku,brusko a nozicky. No a srdiecko bilo ako o zivot. Riadne sa to tam mikalo. Ty si uz tiez videla vsak? To sa mas dobre ze sa citis fajn. Ja som vcera vecer vracala a v nejakom piatom tyzdni som trochu krvacala tak mi doktorka nariadila tyzden sa ani nepohnut z postele. No to bolo hrozne,strasne som sa bala. Ale teraz je uz vsetko fajn. Len uz by som bola najradsej v stvrtom mesiaci,lebo tieto prve tri su hrozne...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte maminy :-) gratulujem vám a prajem všetko dobré... budúce nevestičky, dobrá správa nie všetky štátne zamestnankyne sú ... tetuška na LV matrike je úplne fantastická v tom najlepšom slovazmysle... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...no poviem ti, neopísateľný zážitok, a to aj preto, lebo koľko dievčat poznam z koníku že boli tehotné, fakt vytúžené tehotenstvo a ked boli tak v 8tt tak napísali, že boli u doktora a zistili, že srdiečko nebije...no to som bola z toho mimo...tak preto to je také niečo neopísateľné....treba to len zažiť ;-) lucinka...no tak sa pekne pridaj, ja k tej téme robím aj tabulku tak ťa potom do nej aj doplním ;-) ...a aj som bola tiež v pondelok u doktorky....ku komu chodíš? ja som už síce dvakrát vracala, ale prvý raz to bol len pokazený žalúdok a druhý krát som piekla a taká silná vôňa z toho bola, že ma naplo a potom to už šlo....celá večera bola vonku :-D a ja som našťastie nekrvácala, čo si musím zaklpať klop klop...
Odpovedať
Chodila som k Zužčákovej ale pred 3 týždňami som prešla k Braunovi. Ja som len vcera vracala,no velakrat som od toho daleko nemala... Ale som strasne slaba a nejako sa mi nic nechce. Ja som bola az strasne aktivna.Manzel povedal,ze zo mna odisla polka zivota ;-) No ale hadam sa to vrati do starych kolaji... Idem sa tam teda prihlasit. Je to modrykonik.sk?
Odpovedať
rosannar waw tak to ti úprimne závidím :D a už si to povedala v práci či ešte nie? lucinka1008 a prečo si od nej odišla?
Odpovedať
Ja som k nej vlastne zacala chodit ako 16 rocna,lebo som sa hanbila chodit ku chlapovi. Vsetky kamaratky sme teda chodili ku nej. No vsetky aj postupne poodchadzali,lebo ona je vraj dobra ked je vsetko o.k. ale ked mas nejake problemy,tak stale predpisuje to iste. A u jednej mojej kamosky sa aj dost vazne pomylila v diagnoze. Ja som uz davnejsie chcela odist,no nejak som nemala casu sa ist prehlasit. No a vela zien si pochvaluje Brauna,ze je fakt super tak som si vybrala jeho. Ja osobne som s nou ziadne problemy nemala... Iba som vkuse za nieco platila. Chcela odo mna peniaze za to ze pred 3 rokmi som brala antikoncepciu,vraj za evidenciu za tie roky. Co sa tyka Brauna zatial som velmi spokojna. Ty k nej chodis?
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka...no je to modrykonik ale teraz nejde stránka, lebo ju prerábajú...ale ked sa prihlásiš tak pridi... ;-) ....
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...no povedala....v pondelok ked som bola povedať, že budem doma za chorobu tak som už každému poukazovala fotku malého ;-) a vedúci sa ma jeden den spýtal, že či už má začať hľadať za mňa náhradu :-) tak som mu to povedala
Odpovedať
No uz som skusala. Vsak skusim neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
no čo počujem aj baby, ktoré už rodili tak väčšinou hovoria že ich odrodil dr. Braun... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lucinka...skús zajtra...to by to už malo ísť ;-)
Odpovedať
Aj ja som pocula. Chces aby bol manzel pri porode?
Odpovedať
lucinka1008 no ja k nej chodím, ale iba na preventívne prehliadky zdravotné probémy som zatial nemala. Ale ja tiež pojdem určite od nej preč bo som sa presťahovala do Pezinku :-D rosannar jaaaaj tak už teda všetci vedia :D a ako reagoval?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?