Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ahoooooooj....no trošku sa omeškal z dvd, nie? my sa máme dosť dobre...snažíme sa o malé miminko, no zatial sa nám nedarí...a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee devlin ...supeeer, konečne si sa aj ty dočkala... :-D a ako? spokojná? ináč my sa máme tiež supeeeer, trochu zútulňujeme byt- na nový rok ma chytila obrovskaaaaa chuť niečo vynoviť no a našťatstie som tým nakazila aj manželíka... :-D rosannar ...takže už poctivo snažilkujete... ;-) a ako s bytíkom?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...ahoooj....no snažilkujeme už tretí mesiac...a s bytom sme na tom už trošku lepšie...v sobotu by nám mali prísť namontovať linku....a potom už len chodba a kupelka a sme hotoví (no okrem detskej izby)....ved ak chceš tak tu sú naše fotky....http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/rosannar/album/nas-bytik-v-leviciach/...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ahoooj..tak som si to popozerala a máte to super- urobili ste kus práce... :-) dúfam, že potom pridáš aj fotky novej linky... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova....ahoooj....dakujeme...fakt sme sa namakali..linku už mám hotovú a možno večer sa s tým pohram a prídm tam nové fotky....
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ahoooj, vidím, že v albume na modrejstreche pribudli fotky kuchyne... ;-) hneď tá kuchyňa ináč vyzerá... ;-) a vidím, že je linka už aj plne využívaná... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, čo nové? My už máme pripravené oznámka na tlač, len ešte nájsť nejakú firmu, kde nám ich vytlačia...máme už potriedené fotky pre kameramana a ešte mu pridáme nejakú hudbu...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova....ahoooooj...no už je využitá a včera som aj prvý krát aj tak naozaj varila...lebo predtým, ked už bola linka, tak som robila len párky... :-D a vy ako? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee vrabciak tak to je super, že už máte nachystané oznamká ;-) pozerám, že už sa Ti to pomaly ale isto kráti a za chvíľku ťa už privítame v klube vydatých žien... :-D :-D :-D rosannar my stále čakáme na tie skrinky čo sme si dali vyrábať a už sa ich neviem dočkať... :-D ináč nič nové, všetko po starom...
Odpovedať
Profilova fotka
oznámka som šupla do albumu, tak si kludne kuknite ;-) Kráti sa to veru extrémne rýchlo a my ešte stále nemáme pripravenú hudbu, ale verím tomu, že to ešte dokopeme do šťastného konca. Do toho klubu sa moc teším ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...no my sme si objednali obývaciu stenu a dneska by mala prísť tak uvidím, možno cez víkend už budem mať aj obývaciu stenu postavenú :-) vrabciak...pekné oznamká máte...je to originálne...a neboj, všetko stihnete, aj my sme mali na mále so všetkým...lebo ved hudbu na dvd sme vyberali asi týžden pred svadbou...neboj stihnete to... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar, ďakujem...dúfam, že to stihneme, máme ešte predsalen dosť času. ale dávam si na tom záležať :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
vrabciak ..tak som si aj ja pozrela oznamká, vydarili sa vám- ste šikovní... ;-) :-D rosannar tak to je super a kde ste si objednávali obývačku?
Odpovedať
Ahojte baby :-) U nas vsetko ok ;-) Nove ani nic nemame, len by sme chceli nejaku svadobnu cestu konecne zrealizovat. Rosannar, tak drzim palce, nech sa coskoro podari! ;-) mrkla som bytik, velmi pekny! jankavladkova, sme celkom spokojni, len to cakanie... je to maximalne neprofesionalne od neho 8-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...ale stihnete, ved máte ešte dosť času na to .... jankavladkova...objednávali sme si z toho nábytkového na tabakovej ulici...za nadjazdom... devlin...dakujeme...
Odpovedať
Profilova fotka
čautéééé...táááákže mám novinu....ak všetko pôjde tak ako má tak o 9 mesiacov nás bude o jedného viacej :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ahooooooj...tak to je supeeeeeeeeeeer- gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem... ;-) x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dakujeme pekne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar, gratulujeme ;-) držím palce nech tých 9 mesiacov prežiješ v pohode a v zdraví.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...dakujem, len neviem či to prežijem v pohode, lebo už teraz cítim ako na prd mi je... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar, prvé tri mesiace to tak aj býva. V každom prípade ti držím palce, aby ti zle nebolo. Dúfam, že nás budeš informovať o priebehu ;-) V koľkom si týždni?
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...dakujem pekne...a jasné, že budem informovať...18.2. idem k lekárovi tak potom napíšem čo nového...a teraz som asi tak 4-5 tt...ale podla poslednej menštruácie som asi tak 6 tt... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
júúúú, no tak to už zachvílu nebudeš vedieť zapnúť gate :-D Nič nedvíhaj a šetri sa!!! :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak...neboj sa...snažím sa dávať si pozor.... :-D
Odpovedať
rosannar waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw, gratulujem a úprimne závidím !!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
juj ahojte babeny ja som sa len pred chvilou prestahovala sem do Levic ..ako vam len zavidim ze ste vydate ...my mame 5 mesacnu dcerku a dala som ju na priatelove meno(priezvidko) a tie problemy!sla som s nou na pohotovost no povedali mi ze mi nemozu povedat nic o jej zdravotnom stave lebo nemma pri sebe jej rodny list a tak anie som jej matka!skoro ma trafilo ... poviem vam pravdu ked som drahemu oznamila ze som tehotna cakala som prsten..no nic..cakala som ked sa narodila v porodnici prsten..nic ...boli Vianoce..nase prve spolocne vianoce..nic..mala som krasne narodeniny...nic ..valentin je pred nami...tipujem ze opat nic ...no pockam ak prstienok nedostanem tak mala bude mat priezvisko po mne a hotovo..ja ho do nicoho nutit nemienim a ani nebudem ..tak velmi by som chcela byt pani a v spolocnosti povedat,resp.vsade povedat som pani Kadarova a nie behat s kocaarom a kazdemu vraviet ale ja som slecna Šabikova ..ble ...a p.s.rossanar len pekne oddychuj a uzivaj si tehotenstvo lebo ked sa babatko narodi tak sa este velmi dlho nevybuvas :-) ale niet krajsej chvile ked si babo privinies k srdiecku,das mu papat a ono sa usmieva ako ta moja mala herecka ten jej carovny usmev a tie iskricky v ockach!
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...dakujeeeeeeeeeeeeeeem....a čo aj vy sa pokúšate?
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko...ahooooooj....no ja som unavená už teraz....ale ani poriadne čas na oddych nemám, lebo pred 2 mesiacmi sme kupili byt a teraz ho prerábame...tak je toho volného času minimum.. :-D
Odpovedať
rosannar nie nie ešte nie, tak preto ti závidím :-D
Odpovedať
trdielko149 mojaaaa, tak to mi je lúto no a teda z pohotovosťou to je teda pekneee, to aby si so sebou nosila furt rodný list malej a čo su chorí, no to by som aj ja svojej malej zmenila meno na moje.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?