Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
rosannar, super :-) Ja sa uz tiez tesim, potrebujem oddych ako sol! Este sme nemali cas ani vybrat si tu svadobnu!...snad sa nam to coskoro podari :-D
Odpovedať
Profilova fotka
devlin tak ti držím palčeky, aby ste si vybrali, také čo sa vám páči ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte, ako sa máte Levičanky? Som si konečne našla chvíľu na "surfovanie" ;-) je tu vobec niekto?
Odpovedať
rosannar tak ako , postupípi ste nejak s bytíkom ??
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...no už sa to risuje...do 20teho sa majú vysťahovať, tak teraz len čakáme kým zavolajú...zajtra ideme do nábytkových obchodov, vyberať veci a kupovať, tak som zvedavá či niečo aj pekné nájdeme...no ale stále nie sme rozhodnutí, akú farbu sedačky chceme a akej farby chceme steny..no hrôza koľko vecí je okolo toho...
Odpovedať
rosannar no to budete mať roadostne vyberanie, ani my sme nemali predtavu aku sceme sedačkua ani akej farby ale vedeli sme že nechceme kožennú a raz sme tak tak šli po jednom obchode a vtedy sme kupovali lampu a tak sme sa šli prejsťaj pomedzi sedačky a nakoniec nam jedna total padla do oka a bola koženná takže to čo sme nechceli nakoniec máme doba, proste bola nádherná aj farbou a aj dizajnom nám total padla do okona prost emse da do nej na prvý pohlad zalúbili.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no my sme mali taký plodný víkend... :-D ..kupili sme sedačku (rohovu + kreslo) a ešte sme si v nay-ku zarezervovali práčku, chladničku a sporák...takže sa nám tento víkend darilo :-)
Odpovedať
rosannar fúú no tak to je super, už aby ste sa tam sťahovali :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee :-D konečne sa mi sem podarilo nakuknúť... :-D ja už naplno žijem blížiacimi sa Vianocami - včara sme dokúpili posledné vianočné darčeky- už aj s drahým navzájom, takže cez víkend ma čaká veľké balenie... :-D :-D no a dnes sa s drahým chystáme na vianočné trhy do Nr- juj už nech je 16:00... :-D rosannar jeeeej tak to je supeeeer ;-) a kde ste zohnali sedačku? Tu v Lv alebo ste boli niekde mimo? chelonka my sme dopadli uuuplne rovnako- pôvodne sme chceli úplne inú sedačku, ale keď sme zbadali tú našu, už nebolo o čom.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka...presne tak...už len zopár dní a sme tam....volala som dneska aj za plávajúcu a vraveli, že dneska by mala prísť...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...no ja darčeky ešte nemám, len pre drahého, sestre a švagrovi...už len rodičia moji a svokrovci...a sme vybavení... kupili sme tu v LV na tekovskej ulici...volá sa to art design... ak chcete je na nete.... www.artdesignsk.sk ....tam treba dať fotodokumentácia, dalej "Foto Levice" a tam z dola druhý rad, posledná, taká bledá rohová...a k tomu je aj kreslo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak som u už omrkla... ;-) peknaaaa a z akého je materiálu? ozaj a teraz je tam tá akcia, že vám ju dovezú a aj vynesú do bytu zadara, že?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova...no oni vraveli, ked sme tam boli že nám ju donesú zadara...že to je na ich náklady...a látka je mikrofliš...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to je fajn- my sme si dovoz platili zvlášť (kupovali sme v Topolčanoch) Ozaj ako si sa nakoniec rozhodla s tou linkou- budes si tam dorabat tie skrinky?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...nie...rozhodli sme sa že vymeníme celú linku...vyberieme si takú aby sa nám tam vedela dať aj chladnička, lebo tam je špajza len taká skrina a vedla nej je už linka a tym by sme chceli dať chladničku, lebo my máme rohovu lavicu a inak by sme to nevedeli riešiť...aspon si vieme vybrat takú aká sa nám páči.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar presne tak- takto budeš mať linku podľa svojich predstáv...dobre ste sa rozhodli... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova...dakujem...to som rada, že somnou súhlasíš.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Citam tu o Vilemovi a teda ja mam este horsiu skusenost. Svadbu sme mali 20.Juna a DVD sme este nevideli :-| uz som z toho zufala. ... stale nam slubuje ze uz o tyzden a stale nic ....uz neviem co robit ;-(
Odpovedať
vianoce juchuchuu Fluffy sa smýka po bruchuuuu :-D
Odpovedať
Ahojte Poraili by ste mi nejakého obrého starejšieho? Prosím......
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Levičanky, prajem vám všetko dobré po celý rok :-) veroni22, veľmi rada by som ti poradila, ale žial v tomto prehľad nemám. Ak sa dobre pamatám, tak to tu už dievčatá riešili, tak skús sa pozrieť na o niečo staršie príspevky a určite nájdeš nejaké rady. Tu na fóre som zahliadla už aj založenú tému práve na starejšieho, tak tam by si určite nejaké info našla. Kedy a kde budete mať svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
caute babenky aj ja sa pripajam a zelam Vam vsetkym vsetko dobre v Novom roku 2010 8-) nech sa nam vsetkym dari!! veroni22 mas IP ;-) vrabciak tak ako postupujete s pripravami ??
Odpovedať
ladytt- my sme mali svadbu 12.septembra, rok sme ho mali zajednaneho, zobral peniaze skoro 5O % a tiež to isté..velmi som sklamaná. nabral si vela a nestíhal. a najhorsie na tom je to, ze my sme nemali ani zmluvu o dielo, uz ma nebavilo pocuvat ze o tyzden, a dalši týzden to iste, tak som mu povedala jasne a zrozumitelne, ze ak nebudem mat DVD uz konecne po 3 mesiacoch po svadbe tak to budem riešit inak..a sam uznal ze si nabral vela a nestihal..ale to nas nema co zaujimat. fakt som velmi sklamana, aj dvd iba zbuchal narychlo. moja predstava bola, ze si s nami sadne a spyta sa na naše prestastavy žial nestalo sa tak vobec, iba my sme mu zhruba povedali co a ako ale inak nič..a to nehovorim o tom, že sme mu my volali - on sa nam vobec nikdy neozval- kedy som to nebola urgovala a nevynadala mu, tak asi to dvd nemam este ani dnes.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) baby vobec vám teda nezávidím tie patálie s kameramanom. Pýta si veľa peňazí? Je to na prd, keď ti pocity po svadbe kazí niečo takéto (resp. niekto) Celkovo je to postavené všetko na hlavu, keď ak niečo chceš, tak si to musíš vydupať a nahulákať na niekoho. Čo iné ale ostáva 8-( Ten náš kameraman pýta 150€, takže sme veľmi happy :-D Kameroval na svadbe kamarátky a nás zobral len preto, že nám to tak trochu vybavil jej manžel a máme malú svadbu, tak to vzal. Jej DVD spravil rýchlo a pekne, tak dúfam, že neokúsim vašu skúsenosť na vlastnej koži :-S lucka.europe, pripravujeme sa asi tak, že som včera začala cvičiť :-D :-p od februára sa začnem vyhrievať v solárku 8-) Inak už máme vymyslené oznámenia a pozvánky, už mi ostáva len napísať text a pár kozmetických úprav. V marci, keď prídeme na SR, tak už pojdeme zarezervovať ubytko pre hostí a odnesieme potrebné papiere na matriku, cez víkend sa pozrieme po veste a viazanke pre ženícha a začnem tvoriť menovky, ak sa k nim dostanem :-D chcem najskor dokončiť tie oznámka a ešte musíme popritom zostavovať aj repertoár, takže ešte máme čo robiť :-) A čo ty? Ako ste na tom?
Odpovedať
je to nepríjemné tak dlho čakať na video ako čakáte vy, ak vám kameraman Vilem povedal, že to budete mať za mesiac a čakáte aj pol roka, tak ako sme čakali my, alebo ako ladytt od 20 júna, to už treba určite riešiť iným spôsobom. Keby to bolo v Blave, tak by mal SOIku na krku ako vyšitú. Lenže ak to máte potvrdené iba osobným dohovorom, tak moc neuspejete. Zostáva vám iba čakať, čakať, čakať, ako to dopadne.
Odpovedať
Profilova fotka
mrzi ma ze som skutočne nestihal slubene terminy .....ale nikdy to nebolo na úkor kvality! tento rok uz budem pracovať zase SAM tak sa to všetko napraví.... s pozdravom Villem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee ..aj ja vám všetkým prajem všetko dobré v roku 2010... ;-) čo máte nové? rosannar ako pokračujete s bytom? Videla som tvoj album na modrejstreche- pracujete ako včeličky... ;-) vybrali ste si super podlahu- vyzerá to veeeelmi dobre...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahooooooj....aj tebe všetko dobré v roku 2010 :-D ...a ako pokračujeme? no strašne...bývame tam už od 30. 12. no ale stále je to všetko rozrobené...kuchynu vôbec nemám....riad umývam len v lavóry a ani nevarím, len to čo nám mamina navarí, aby sme mali niekedy aj teplé jedlo...čiže v obyvačke je obyvačka, kuchyna v jednom...skrine sme už mali, len jednu musíme vrátiť lebo bola poškodená (dali nám skrinu z predajni) tak dneska čakáme tú novú, čiže oblečenie mám uložené len tak v tej malej komode a ostatok stále vo vreciach v posteli skryté...takže je to strašné a už aby bol koniec... :-D a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to teda máte bojové podmienky...ale nebooooj, za chvílu bude dobre... ;-) a linku ste si odkial objednávali? a akú? my sa máme fajn, tiež sa chystáme porobiť trošku zmeny v byte- chceme si dorobiť skrinky do spálne, tiež dorobiť skrinku pod umývadlo v kúpelni(máme taký trochu atipycký tvar umývadla-AVOCADO od RAVAKu, tak som na to zvedavá) no a tiež si chceme prečalúniť stoličky vjedálni- chcela by som ich mať s takou istou látkou ako máme sedačku...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to sú bojové podmienky...a kuchynu sme si objednali cez jedného známeho, ktorý robí kuch. linky pre predajnu SPEKTRUM (tá predajna je na ludánskej ceste) a len takú obyčajnú lebo inak by sme zaplatili majland...ved len teraz budeme platiť okolo 500 - 540 Eur...a to je dosť lebo tá linka bude skoro nič...taká malá :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?