Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ja som sa s mojim drahým zoznámila v januári a dali sme sa dokopy vo februári, jankavladkova no možno je taký dobrý vo svojej práci... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..no jasné, že je... :-) ja som naňho hrdá, že sa mu tak darí... :-) ale dohodli sme sa, že keď založíme rodinku, pokúsi sa to zariadiť nejako tak, aby už toľko necestoval...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no by som aj ja apelovala na to... moj drahý zase fajčí a trošku viacej, tak sme sa dohodli ( a dúfam, že to aj splní), že ked budeme vedieť že čakáme bábo, tak prestane
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar vieš u nich vo firme sa to dá zariadiť, mám kamošku, ktorej muž tam tiež robí a on ide mimo len výnimočne a na krátko (max na 5 dní, ale to sa môže stať v každej robote, že ťa pošlú na nejaké školenie alebo pod.)- majú 2 deti, takže v podstate môže odmietnuť kvôli rodine a uznajú mu to...takže myslím, že to bude v pohode... ;-) u nás sa našťastie nefajčí...ale na tvojom mieste by som tvrrrrdo dozrela, aby svoj slub dodržal... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ved on si aj teraz uvedomuje, že by mal prestať, ale nedokáže to....
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné, keď fajčí dlhé roky, je to určite ťažké, ale tvoje tehotenstvo snáď bude dosť silná motivácia... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova neboj sa bude... on veľmi túži po bábätku, tak aspon to ho presvedčí.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeeeeee....už sme zase doma...bolo supeeeeeer... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooj, tak to sa tešííííím s tebou... ;-) aj mne piatok vyšiel podľa predstáv a vlastne celý víkend bol suuuupeeeer :-) no a zajtra je volno- čo viac si človek môže priať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooooooojte babenky,ked sem raz za cas aspon nakuknem,tak vas aspon pozdravim pekne,mate kopec noviniek,tesim sa s vami ze sa dari v manzelskych zivotoch,aj my sa uz nevieme dockat toho nasho velkeho dna,videli sme video chelonky-tancovali ste uplne super!! boli ste fakt strasne zlaty ;-) este posielam annesz do IP kontakty a zrham tak niekedy nabuduce,krasny dnicek a uspesny tyzden prajem vsetkym,papa :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahoooooj...no ja mám aj dneska voľno, ja idem do práce až v stredu... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte Levičanky, chcela by som Vás poprosiť, či by ste mi mohli poradiť nejakého dobrého kameramana, napr. z vlastnej skúsenosti. Vopred Vám ďakujem :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
halooooo, je tu niektooo? alebo každý tvrdo maká? :-D
Odpovedať
eliskaf, aj my by sme chceli do konca roka doriešiť kameru a foto, takže aj mňa by to zaujímalo. Niečo som sa dočítala tu v predošlých stranách a v téme kameraman Levice.
Odpovedať
Profilova fotka
lindaba, fotografku už našťastie mám rezervovanú :) S kameramanom je to ťažšie, nakoľko niektorí sú s niekým spokojní a iní zasa nie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee :-D ..to bol zase včera deň... :-p dúfam, že dnes to bude lepšie... rosannar si tuuuu? :-D ako ste pokročili s bytom? eliskaf my sme mali Vilema s kolegom, ale zatial dvd namáme a keď sme mu v pondelok volali, zase to posunul- že vraj bude za 2 týždne- už ma to začína pekne vytáčať... ]-( ale drahý povedal, že radšej počkáme aby to spravil dobre, ale o dva týždne ho opäť budeme volať, tak dúfam, že už bude hotové- 2 mesiace po svadbe by už bolo načase...ináč máš pekný termín- držím palce aby Ti vyšlo také krásne počasie ako sme mali my... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte všetky, tak konečne som sa k vám dostala a mám dobrú správu (teda pre nás dobrú) Máme kameramana :-D Máme obrovské šťastie, pretože už nechce robiť svadby, ale keďže máme svadbu s malým množstvom ľudí, tak nám to spraví. Teším sa, že sa tomu už nevenuje, pretože aspoň bude mať dostatok času sa venovať nášmu DVD :-D . Moja kamarátka ho mala tiež na svojej svadbe a tak dosť dobre poznám jeho prácu. Bolo to rok dozadu. Dievčatá, čo hľadáte kameramana, tak Vám bohužial nebudem vedieť dostatočne poradiť :-S Poznám okrem toho nášho ešte Luboša Dobiasa (studio Eden, alebo tak nejak), pretože robil (ešte vtedy kazety) mojim segrám, ale to už je x rokov dozadu. Vtedy bol jeden z mála dobrých v LV, ale teraz som naňho nepočula dobrú reklamu, tak neviem :-| Boli sme teraz v LV, ale ták rýchlo to ubehlo :-( Mamina mi kúpila perfektné stužky na pierka. V Prahe som také nevedela zohnať :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ahoooooj, teba som tu dávno nevidela...no s bytom sme sa zatial velmi neposunuli, v pondelok sme boli podpísať tú úverovú zmluvu a odvtedy zatial nič...čakáme, lebo tí majitelia majú ešte ťarchu na byte a chcú to vyplatiť z našich penazí, tak čakáme na papier, aby nám mohli pustiť peniaze a ty ako?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..ja v pohode :-D jaaaaj konečne piatok... :-D zajtra ideme do toho Brna, tak sa už vytešujeeeeem :-D vrabciak tak to je super ;-) čo všetko už máš pozháňané?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no presne, ten piatok mám velmi ale velmi rada...len zase víkend ubehne ako voda a už bude zase pondelok...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, jankavladkova, mám pocit, že už toho mám dosť vybavené a to mám ešte fúru času. Baví ma to a som v tom úplne ponorená až po uši :-N Nikdy by som nepovedala, že ma vybavovanie vlastnej svadby tak chytí 8-) Takže máme: dátum - volala som na matriku do Topolčianok, ale sme tam zatiaľ len ceruzkou, pretože na to, aby si ma zapísali perom potrebujem potvrdenie, ktoré nesmie byť staršie ako pol roka :-S miesto - je to zámok Topolčianky, kde bude aj obrad, hostina a budeme tam aj spať zoznam hostí - našťastie je to len 24 ľudí, tak s tým nebol problém 8-) fotograf,kameraman - chystám sa spraviť nejaké veci pre kameramana (hudba, fotky) obrúčky - síce drahé, ale krásne viď album. Som veľmi spokojná aj s obchodníkom šaty - to mám veľkú radosť, že už mám vybraté (závoj, šál a kvet do vlasov v cene šiat zo salónu) šperky - už mám tiež kúpené, ale neviem, či sú to tie pravé, čo budem mať podvazok - je tiež už doma ;-) topánky - viď album oblek pre ženícha - v podstate máme, ale ešte si obehneme nejaké salóny, keby sme niečo lepšie našli. Vestu a kravatu aj ta ešte musíme zohnať |-| hudbu - robíme si my výzdobu - tiež si robíme my a už mám aj predstavu :-) kytica - mala som vybratú, ale nehodí sa mi k šatom, tak to musím prehodnotiť výzdobu na auto - to je jedna z prvých vecí, čo sme mali. Niežeby mi na tom nejak záležalo, ale náhodou som to zbadala tu v bazére a tak sa mi to zapáčilo, že som si to objednala :-D kaderníčka - ešte som síce nebola na skúške (to má teda ozaj čas), ale už viem, kto ma bude česať a aj viem ako :-) líčenie - budem sa líčiť ja a niečo už som aj poskúšala, ale ešte mám na to tiež dosť času oznámenia, pozvánky a menovky - sú v štádiu príprav Hádam som na nič nezabudla =-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj baby vrabciak jeeeeeeeeeej super vidim ze ste pekne pokrocili,tak to je parada..pozerala som album,krasne obrucky naozaj,a saticky nedas fotku?? :-x a oznamka si budete sami tiz robit ci davate robit niekde?? my este tiez na tom pracujeme ,pomaly uz by sa hadam bolo treba aj rozhybat,lebo cas leti.. :-N rosannar drzim palceky s bytom,nech to uz cim skvor vybavite jankavladkova ako bolo v Brne?? pekny dnicek baby papa
Odpovedať
Profilova fotka
čauteeeee....ako sa tu máte? dávno som tu nebola a nejak je tu mŕtvo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee :-D konečne sa mi sem podarilo nakuknúť...v poslednej doeb akosi niiiiiiič nestíham... :-p vrabciak uplne ťa chápem- aj mňa prípravy ssvadby úplne pohltili... :-D vidím, že už si toho postíhala dosť a to najhlavnejšie už máte... ;-) no a obrúčky máte kráááásne... lucka.europe v Brne bolo uuuuuplne super- ako vždy... :-D dokonca sa mi podarilo zohnať poličky do spálne - úplne náhodou som narazila na presne taký typ a odtieň ako som potrebovala a nevedela zohnať nikde na Slovensku, tak sa vytešujem...no a drahý sa "vyešuje" že budeme zase vŕtať... :-D rosannar aj ja som si všimla, že to tu nejak zaspáva...mali by sme to znova oživiť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova to by sme mali..ja sme tiež veľmi často nechodím...už nejak nič nestíham.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fajn tak sa tesim ze aspon niesom jedina co nic nestiiiiiiiiiiiiiiiiha :-p ,tolko by sme mali co pokecat keby casu vac bolo x-),ale hlavne ze sa mame dobre a dari sa,aj to uz je supeeeeeeer, tak aspon zdravim,pekny dnicek vam baby papa
Odpovedať
čau čaute čaute baby ako sa mi máte??? čo máte nového?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka ahooooooooj...máme sa super, aj ked nie je veľa času chodiť sem...a ty ako? čo nového?
Odpovedať
rosannar jaaa teraz už tiež super ja som tu bola hodne malo, bo som bola na operacii a potom doma v posteli tak že tak, teraz v práci veeeela praaaace, ale inak super. Sa teším teraz na vianoce. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee chelonka aj ja sa mám super a teraz ešte lepšie- práve mi volal drahý, že od budúceho týždňa už bude bývať zase cez týždeň doma(dúfam, že sa to dlllllho nezmení)- takže už žiadne týždňovky max 1-2 dni mimo, ináč bude tu v Lv...jaaaj tak sa vytešujeeeem :-D ináč u mňa všetko po starom...len roboty je akosi stále viac- blíži sa koniec roka, tak sa všetko náháňa... :-p ale aj ja ssa už veeeeeeeľmi teším na Vianoce a na nakupovanie darčekov... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?