Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ževraj sme rodina, síce neviem aká ale sme...ale ja som tú cenu neriešila, ja som bola rada, že už bývame sami bez rodičov...lebo to už som strácala nervy ked sme museli bývať s našimi.. :-D ...toto bolo také malé vykúpenie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova teraz si nemysli, že nemám rada svojich rodičov, ale to bolo také, bývali sme v jednej malej izbe a stále som len počúvala, upracte si, no ale to sa nedalo....izba veľká 3 x 3 metre a v nej manželská posteľ, počítač, telka a skrine...to sa fakt nedá
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to je ťažké vydržať, vieš čo to je...jaaaaj a v piatok máme konečne aj dvd-čko...joooj... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné- ja to chápem...aj ja zbožňujem svojich rodičov, super vychádzam aj so svokrovcami, ale ani s jednými by som bývať nechcela...predsa len, každý potrebuje svoje súkromie a riešiť si veci podla svojho... ;-) to máš super, že už v piatok máte dvd...my by sme mali mať na budúci týždeň, tak som teda zvedavá či to tak aj bude...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova len sa bojím aby nebolo také zlé, ako sme mali stužkovú, tak tá bola strašne zle spravené, kameramanovi sa triasli ruky, na niektorých záberoch mal prst v zábere...no hrôza...ale tomuto dôverujem, tak dúfam, že sa nesklamem
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar neboooooj, veď na svadbe si nemala toho kamaremana čo na stužkovej...no a keď si si ho vyberala určite si videla aj jeho prácu, takže by to malo byť v pohode... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no jasné, že nemáme toho, čo na stužkovej...no ale už sa tešííím... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D ...aj ja už sa tešííííím a dúfam, že to naše dvdčko už fakt bude na budúci týždeň...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova my sme na dvd-čko čakali mesiac a dva týždne...tak to je pre mna dosť :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar v podstate aj my už čakáme vyše mesiaca...svokra si už robila srandu, že aj zabudne že bola na svadbe, kým bude to dvd...ale pevne verím, že výsledok bude stáť za to čakanie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova to dúfam, aj ja...vieš čo, ale normálne sa teším, že sa budem vidieť a dúfam, že nebudem vyzerať zle...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...ja som tiež zvedavá ako budeme s darhým vyzerať... :-D určite nebudeš vyzerať zle- prečo by si mala? Veď si bola krásna nevesta... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova jaaaaaaj....ten klip je superový...hned ako som prišla domov som si ho pozrela a je suprové... :-D
Odpovedať
Ahojte kočky. Ako vidím väčšina z vás už má po tom :-)). Chcela by som vás poprosiť o nejaké kontakty na hudbu a starejších resp. referencie na nich. Najlepšie na IP. Moc by mi to pomohlo. Ďakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..tak vidíš a obávala si sa... ;-) annasz ..máš IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no teraz som len a len rada a už možno zajtra ho budem mať...booože ako sa ja tešíím.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no a zajtra idete aj na minisvadobnú cestu, že? Takže dvojnásobná radosť... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no jasné, že zajtra ideme....drahý robí do jednej, príde domov asi o tej pol druhej a už frčíme do dudiniec...jaaaaj či sa teším...vieš o tom, že zajtra je piatok 13teho? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné, viem :-D my máme s drahým zajtra 4. výročie... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova noooo, tak nie len pre mna bude zajtra šťastný den ale aj pre teba...to som rada...a gratulujem... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar :-D ...ďakujeeeem... no a najlepšie je, že nakoniec tento víkend nebudem sama- zajtra večer sa vráti zo služobky, tak sa ho chystám prekvapiť romantikuš večerou pri sviečkach... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova tak sa určite veľmi tešíš...ináč na koľko zvykol chodiť na tie služobky? ak sa smiem spýtať? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ako kedy, v poslednej dobe od stredy do pondelka, potom bol týždeň v LV a potom zase od stredy do pondelka... no teraz už ten projekt končí a začína iný, tak tam by mal chodiť zase len cez týždeň (začína na budúci štvrtok) a cez víkendy by mal byť doma...tak som zvedavá...no našťastie je stále na Slovensku...uvidíme čo bude na budúci rok...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no neviem, ja či by som vedela toľko vydržať...ja mám dosť aj má ten môj poobedné, ved vtedy ho vidím, ráno ked vstaneme (on vstáva vždy somnou) a potom až večer okolo pol jedenátstej a aj to niekedy nevydžím byť hore...a toto je pre mna dosť a ešte vydržať týžden...fúúúú. to je veľa na mna...ale aspon ste si vzácny ;-)
Odpovedať
jankavladkova my máme 13.11.09 s drahým 7 výrocie :D:D:D:D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..aj pre mňa je to doooosť dlho, ale čo už narobíme...ja som si to tiež voľakedy nevedela predstaviť...cez pracovné dni to nejak ubehne, no tie víkendy sú bez neho riadne dlhé...ale môžem byť rada, že je to "len" 5 dní- minulý rok, keď ho poslali do anglicka- to bol riadny šok...najmä to, že to bolo v podstate zo dňa na deň...a na neurčito- teda vlastne na "3 týždne" a boli z toho skoro tri mesiace... :-S a prezraď, kde pracuje tvoj manželík?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka fúúú, to je uctihodný vek :-D ...my budeme mať 19. 11. 2009 4 roky a 9 mesiacov a inak 2 mesiace :-D
Odpovedať
to je zlaté že všetky 3 sme sa snašimi drahým zoznamili v rovnakom mesiaci
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to by bol šok aj pre mňa a to by som už asi nevydržala...my ked sme začali spolu chodiť, tak sme boli len raz do týždna spolu aj to len na nejaké 3 až 4 hodinky ale teraz by som to už nevedela...a moj manželík pracuje v priemyselnom parku
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka jeeeeej tak to je super :-) rosannar my sme zase boli na začiatku spolu každučký deň a v podstate skoro celý deň...prvýkrýt sme boli dlhšie bez sebe keď nastúpil do tejto firmy- zo začiatku to bolo len na tri dni cca raz do mesiaca, no keď sa zapraxoval, tak ho začali posielať kade tade... :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?