Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ja už teraz mám malú sobotu... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..ty sa máš... :-D tak a ja na dnes končím, odpájam sa, vypínam a letiiiiiiiim domoooooov... :-D :-D :-D
Odpovedať
vrabciak o kamere som ti napísala do IP a oblek mám drahý požičaný zo svadobného salnu v Senci -stade som si brala aj ja šaty - obleky tam muju velmi pekne majú tam obleky od nejakého návrhára čo sije pre poslancov a takých a potom taku taliansku značku LUCIANO SOPRANI - velmi pekne obleky vyrába ta značka
Odpovedať
jankavladkova no teda ten tanček sme si užívali to hej, ale drahý bol trochu smutný bo sme to vedeli oveeeela lepšie :-D ale nakoniec som ho presvedčila že je to aj tak dobree rosannar a aký budete mať velý tennový bytík?? jaaaaj aj my budeme mať prvé vianočky v našom novom bytíkuuu Tiež milujem vianoce kole atmosfere , všetkým tým svetielkaaaam juuuuuuuu.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no má cca. 70 m2...včera sme ho boli pozrieť so svokrovcami (ja som tam bola už 3krát) a teraz sme si to tak viacej pokukali...aj tie steny, či bude treba s nimi dačo robiť...no ale uvidíme...mne sa to zatial páči.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee....je tu niektooo? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ahoooooooooj...ja som tuuuuuuuuuuuu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky :-) chelonka, ďakujem aj za info v IP. Správu v IP som si prečítala skorej ako tu, tak na ten oblek mi už nemusíš teda odpisovať ;-) Manželovi odkáž, že nech neni smutný, lebo vám to ozaj pasovalo ;-) čo nové v LV? Aj u vás je tak upršane? Tu je to dosť upakané a to počasie mi úplne ničí pracovnú morálku :-S :-N Teším sa, ale na piatok, bo zas cestujeme na návštevu do LV :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak ahoj, aj tu je upršane a aj s pracovnou morálkou je to tu rovnaké.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahooooj...jaaaaj tak sa mi nechcelo vstávať :-D ...najradšej by som stále ešte leťala v posteli.. :-D...ináč, aký si mala víkend? ja som si ani nestihla uvedomiť že je víkend a zase je pondelok...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..ja som na tom presne tak isto...ráno som vstávala s maximálnou nechuťou a víkend ubehol ani neviem ako...keby tak chcel letieť pracovný týždeň... :-p ako dopadla návšetva svokrovcou?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova dosť v pohode...jaaaj, tak mi pochválili obed, že bol dobrý (aj ked som robila len ražničie) ale potešilo ma to...a potom sme šli pozrieť ten byt, nech ho vidia aj ony...a predstav si, nič zlé nepovedali... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
rosannar tak to je super... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova jaaaaaj tento víkend nás čaká romantikuš víkend v dudinciach...jooooj či sa tešííím... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...to ti verím, že sa tešííííš... :-D jaaaj, bude vám super... ;-) ja sa zase tešíííím na budúci víkend- mali by sme ísť za mojou segričkou do Brna... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova tam býva jeden môj kolega... :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
haaaaalooooooo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar no ahoooj, včera som mala uuuuuplne nabitý deň- totál nestíhačky... :-p dnes to bude dúfam lepšie...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ahooooj...včera tu bolo dobre mŕtvo.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar všimla som si... :-D jaaaj to je zase deň- práve som sa vrátila od obuvníka- zlomil sa mi opätok (no môžem byť rada že nie noha- šmykla som sa na chodbe a len tak-tak som to ustála- no čo už teta upratovačka nešetrila saponátom... :-D ) no ale zistila som, že keď jeden opätok mám adruhý nie, tak sa šoféruje veeeeľmi divne... :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to máš ale zážitok...a hned na ráno...včera mi volali z banky, že v pondelok podpisujeme nejaké záložné zmluvy a uverovú zmluvu, no to som zvedavá, že kedy dostaneme peniaze...a že kedy budeme podpisovať kúpnu zmluvu..
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..noooo pamaly ale isto sa vám to blíži...myslím, že keď podpíšete zmluvy tak už by ste namali dlho čakať na peniaze, takže prevdepodobne už budúci týždeň kupujete... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ked sme tam boli naposledy, tak nám tvrdila, že ak včas prinesieme znalecký posudok, tak možno už 16-teho budú peniaze, no ale ked len 16-teho ideme podpísať zmluvy tak asi 23-teho budeme mat peniaze, lebo že oni vždy len v pondelok pripisujú peniaze na účet...no len nech sa čím skôr podpíše kúpna zmluva, lebo potom tí ešte terajší majitelia majú ževraj podľa zákona ešte potom mesiac na to aby sa vystahovali, takže aby sme sa zase my stihli vystahovať z tohto bytu do konca roka, aby som zase nemusela aj január zbytočne platiť...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...a možno budeš milo prekvapená a peniažky budú už 16teho, no a možno aj tí pôvodní majitelia sa odsťahujú skôr a všetko v pohode postíhate a po novom roku už budete bývať vo svojom... ;-) ozaj a už ste tomu čo vám prenajíma byt povedali, že odchádzate? Lebo môj drahý keď prenajímal byt, tak mal v zmluve uvedené, že aj jedna aj druhá strana musí oznamiť keď chce zmluvu rozviazať už neviem presne koľko dopredu...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova my máme byt od jednej známej a ešte sme jej nič nepovedali, to potom ked zaplatím posledný krát nájom a povieme jej že ešte do konca decembra sme tam a potom už to môže prenajať niekomu inému...my ani zmluvu nemáme...a verím tomu, že to nebude žiadny problém...ja ked som sa s nou naposledy rozprávala, tak som vravela, že asi od januára by sme si chceli hľadať niečo vlastné a aj ked vravela, že ten byt chce prepísať na dcéru, tak som hned pochopila, že čím skôr odtial vypadnúť, lebo nás ešte vyhodia... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to máš potom dobré... ;-) no vidíš ako ste si to dobre načasovali...možno by vám tá dcéra známej ešte zdvihla nájom...ale prekvapila si ma, že to máte od známej- to od vás pýta celkom dosť na to, že sa poznáte... :-S :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ja viem, ale nemohla som jej povedať, že sme rodina, zníž trošku nájom...to by bolo blbé...
Odpovedať
Profilova fotka
joooooj mam nerv...teraz mi poslal kameraman ukážku záverečného klipu ktoré budeme mať na dvd a ja si ho v práci neviem pozrieť...joooj... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar čoooo? vy ste dokonca rodina??? Tak to je fakt sila...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar vidím, že sme sa trafili do rovnakého času... :-D ...mne tiež v robote nejdú na počítači videá...musíš vyčkať domov a potom si ho pozrieš... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?