Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
chelonka dakujem, to som ani nevedela, ze kameruje aj niekot iny ako on , nespominal mi to...ale zatial nic moc..
Odpovedať
sobicatko6 máš pekny nick :-D no my sme si to zistovali bo nas kameraman mal rodinné problemy tak nevedel či bude mocť isť kamerovať na svadbu tak nám zisitoval aj iných a on nás na to upozornil. ako Vilem je dobry, ale iba on to musí robiť a s tou velkou kamerovu. ale nakoniec sme mali nášho povodného kameramana
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no čo sa týka tej ceny- len ja neviem koľko budeme platiť- vybavoval to drahý, takže on to určite vie... ;-) :-D no a mne sa zdalo, že ten druhý kameraman mal takú istú kameru ako Miloš- aspoň čo sa týka veľkosti určite a síce nie som odborník ale mne tie kamery vyzerali na pohlad uuuplne rovnako...no a videla som aj dvd, keď natáčali obaja a strihal to Miloš a rozdiely v kvalite som tam teda nevidela...no veď keď uvidím naše tak sa pochválim, alebo posťažujem....ale pevne verím, že to bude v pohode a budeme spokojný... :-D rosannar presne tak- škoda vyhadzovať peniaze navyše-radšej ich využiť na zariaďovanie... ;-) sobicatko6 my sme mali Vecana a ten bral 180 a bol s nami od tej 12:30 do cca 22ej...pôvodne sme aj my chceli Vecanovú, ale už bola obsadená, tak nám odporučila Tibora, ale myslím, že cena bude nejaká podobná...
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova presne tak...a ešte aj v cenách spotrebičov je taký rozdiel...ved na chladničke, sporáku a práčke vieme dokopy ušetriť 4000 sk ak všetky tri veci objednáme cez internet ako keby sme ho kupovali v nay-ku
Odpovedať
dakujem vsetkym ....tak asi vyskusam inych a nie vilema....no a moj nick vznikol za zvlastnych okolnosti :) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobré ránko :-) chelonka, júúúú ale ste zlatý...dobré to je, palec hore ;-) Ten tvoj manžel má šitý oblek? Koho ste vlastne mali kameramana a koľko vás stál, prosím? jankavladkova, držím palce, aby vaše DVD bolo super. Som zvedavá na tvoje referencie. sobicatko6, nože daj sem ako vznikol tvoj nick :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova včera sme boli v tom byte a pomerali sme si tak zhruba, že aké veľké sú izby a tak viacej som si teraz všímala ten byt a teraz vidno, že je tam ešte dosť roboty...ale dá sa to zvládnuť...ale teším sa...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar, aspoň si to možte spraviť podľa svojich predstáv.
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak no ved hej....len ide o to, že my teraz bývame v podnájme a nechceme platiť aj podnájom a aj byt..a to ešte bude aj hypotéka....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee rosannar ..ale je to taká príjemná robota, keď pracuješ na svojom bytíku... ;-) a čo tam všetko chcete porobiť? vrabciak ..vďaka... ;-) chelonka ...uuuuplne super tanec, boli ste super zohraní a vidno, že ste si ho užívali... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no je to príjemná robota...ja sa na nu aj velmi teším...a chceme dať do spálne plávajúcu podlahu, asi budeme aj robiť stierky v spálni, obývačke a možno aj na chodbe, ale najdôležitejšie je ako prvé spraviť spálnu, aby sme si aspon tú vedeli zariadiť a mali kde spať...lebo platiť aj podnájom aj byt je trošku drahá záležitosť...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar to máš pravdu... aj my sme si ako prvé zariadili spálňu - to je najdôležitejšie... :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jankavladkova dakujem, že so mnou súhlasíš...jaaaj...ale je tam zato roboty a dosť veľa...ale tak sa teším...už len vydržať asi tie dva mesiace a už tam aj budeme...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D rosannar :-D nebooooj, ryyychlo to ubehne - v posledne dobe mi to pripadá akoby čas letel...no a za chvílu sú tu Vianoceeeee... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova jaaaaj...vianoce...no tento rok u nas budú skromné vianoce...lebo ved ten byt bude taký menší darček, a aj tá prerábka a zariadovanie nás asi uplne vyšťaví...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ale veď Vianoce nie sú len o darčekoch- vlastne vy si dávate doooosť veľký darček... ;-) ja zbožňujem tú atmosféru, svetielka a pod...na to sa teším najviac... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ved jasné, že nie sú len o darčekoch...len ani tá atmosféra u nás veľmi nebude, lebo pochybujem že stihneme spraviť byt dovtedy...takže budeme u našich (no aj tak by sme boli u nich na štedrý deň) ale tie ostatné dni budú nie vianočne naladené ale pracovné... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar aj my budeme na štedrý deň u našich a u svokrovcov (tak jak minulý rok- užijeme si dve večere... :-D) minulý rok sme mali 1.Vianoce v našom bytíku - zariadenú sme mali len spálňu a v jedálni jedálenský stôl so stoličkami a samozdrejme TV s domácim kinom v prázdnej obývačke :-D (kvôli sviatkom a celozávodným dovolenkám nám ostatný nábytok prišiel až v polke januára- objednávali sme ho 1.12.hne´d ako sa drahý vrátil z Anglicka), ale vyzdobený stromček už stál na svojom mieste... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no také vianoce budeme mať aj my...štedrý den u našich a potom domov a možno ani na byte ešte nebudeme...možno stále len v podnájme...no ale uvidíme...ja by som už chcela byt v novom byte...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to ti verím a držím palce, aby vám to vyšlo... ozaj ako tzo vyzerá - kedy asi idete vyplatiť ten byt?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ešte neviem kedy to ideme vyplatiť...ale bud 16. novembra alebo 23. novembra...no uvidíme....
Odpovedať
Profilova fotka
...ja tu niektoooo??? jaaaaj mne sa už taaaaak nechce byť v robote... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ahooooooooj...ja som tuuuu....a tiež by som už chcela byť doma...dneska musím ešte upratať lebo zajtra ku nám prídu svokrovci, tak by som už upratať nestihla...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar .fuuu, tak to Ti nezávidím- ja som dnes akási lemra lenivá a niiiiiič sa mi nechce... :-D :-D ale mňa zas upratovanie čaká zajtra- chystáme sa navŕtať poličky, takže bude všade koooopa prachu.. :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova moja, a myslíš si, že mne sa chce upratovať? to ani náhodou...ale musím...ale vieš ako, 36 m2 upratať je nič...za hodinu mám utretý prach, povysávané a umyté podlahy...a potom mám voľno..a môžem oddychovať...tak by som chcela že o tretej prídem domov, pustím sa do toho a o tej pol piatej som hotová a môžem lenošiť...jaaaaj takto o týžden už budeme s drahým na romantickom pobyte :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ..tak to máš dobre naplánované... ;-) ...no a ten romanický pobyt - jaaaj tak to máš supeeeeeer... ;-) ja pravdepodobne budem budúci víkend zase sama...no ale potom ten ďalší sa chystáme za segrou do Brna- juj teším sa... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no ale verím tomu, že sa mi nebude chcieť upratovať hned...ale budem sa musieť prinútiť...lebo ved už teraz mi klipkajú oči...a to ešte polhodinu musím vydržať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...veď to...najhoršie je donútiť sa niečo začať... :-p mňa dnes tiež akosi ťahá do spánku...ale už len necelá pohoďka... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova mna ešte aj tak bolia oči od tohto počítatača, že už ani pozerať donho neviem :-D ...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no skrátka najvyšší čas začať víkendovať... :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?