Svadobný fotograf a kameraman z Levíc.Poznáte niekoho?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte babulky :-) budúci nevestičky 8-) no aj tie čo už máte potom. Chcela by som sa spýtať či náhodou niektorá nepoznáte dobrého fotografa aj kameramana z Levíc alebo okolia
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no to si myslím aj lebo ved doteraz sme platili 7000 sk nájom a 6000 sk auto čiže spolu 13000 sk a teraz asi splátka bude okolo 6000 sk, byt ako nájom asi okolo 4500 sk a už len menšie pôžičky, tak to by sa dalo...aspon dúfam...
Odpovedať
Ahoj Levičanky a nevestičky potrebovala by som vašu pomoc budeme mať svadbu v apríli ale zhanam ešte dobreho starejšieho prosím nevedeli by ste mi niekoho poradiť ? a nebolo by zle keby nebol len slovensky.Ďakujem dopredu :)
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ... ;-) a ozaj a čo svokrovci- sú tiež spokojní alebo zase našli niečo čo ofrflali...? :-p rikika ahoj, máš to v IP... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no oni to nevideli, ale drahý ked sa s nimi včera večer rozprával, tak povedali, že my v tom budeme bývať a my tam budeme gazdovať :-D , tak je v našom záujme aby sa nám to páčilo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...no konečne na to prišli, že podstatné je aby sa to páčilo vám... :-D a ozaaaaj aký si v tom byte mala pocit?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova ked mám povedať, tak taký útulný, cítila som že tam niečo je...a potom ked som si to tak predstavolala, tak som si tam vedela nás dvoch predstaviť a aj raz s malým bábom...
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to potom neni o čom- ten byt je pre vás stvorený... ;-) a už si vieš seba predstaviť ako mamu...?
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no niekedy áno a niekedy nie...niekedy by som už chcela byť mamou, niekedy sa zľaknem ale ked už bude ten byt tak to bude asi lepšie a mám aj ten lepší pocit v sebe.
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...uuuplne ťa chápem...aj ťa trochu obdivujem - ja som si teda v tvojom veku veru nevedela predstaviť, že by som mala dieťa...ale vlastne vtedy som ešte študovala, bývala u rodičov a ani som nemala vhodného adepta a otca...takže možno aj pre to... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no a ja toho adepta mám už od 16-tich, tak to vnímam trošku inak...ináč máš aj ty pravdu, že je to také v mojom veku, ale tým, že som s drahým začala chodiť trošku v skoršom veku, tak to nejak dolahlo, že som sa v 20 vydala... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar jasné a podla mňa je to krásne, že sa Ti už v 16tich podarilo nájsť toho pravého...ja som svojho vyvoleného stretla ako 22 ročná... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova bola som práve zaplatiť zálohu za byt...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahooojte babusky, ako sa mi máte čo máte nového??? rosannar jeee vidím že už pracujete na vlastnom bytíku tak to gratulujem!!!!! a kde to ten vas nový bytík mate? teda kde v LV?
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar tak to je supeeeeeeeer- teším sa s tebou... ;-) chelonka ahoooj, ja nemám nič nové, momentálne som trochu chorá... no dnes sa mi stala iná haluz- šéf ma poslal domov, aby som to vyležala...dokonca mi zabezpečil aj odvoz...tak sa teraz poctivo liečim... :-D a ty ako? čo nové? ozaaj baby, už máte dvdčko zo svadby?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka aahoooooooooj...no teba som tu fakt ale fakt dobre dlho nevidela a som rada že si tu... no bytík sa nachádza na kpt. nálepku v LV...práve dneska som bola zaplatiť zálohu jankavladkova dakujem, to som rada...len škoda je že neklesli viac z cenou, dali dole len 500 eur...ale aj tak bol v dobrej cene...celkovo stojí 33000 eur..to je suprová cena...
Odpovedať
Ahojte manzelky! :-) Ako sa mate? Dufam, ze si pochvalujete manzelsky zivot tak, ako ja ;-) :-D Mame tu uz aj nejake snazilky? Alebo nebodaj tehulky? ;-) Mne dnes lekarka povedala, ze som prave v najlepsom veku a mala by som zacat rozmyslat nad babom 8-) Tak som to oznamila manzelovi, ale netvaril sa velmi nadsene :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
devlin ahooooooj, no teba som tu fakt nevidela dobre dlho...no manželský život si úžívame ako vieme..13. novembra ideme na mini svadobnú cestu do dudiniec ;-) , a začíname sa snažilkovať asi od budúceho týždna... :-D
Odpovedať
Ahooj, rosannar ;-) Nemam cas sem chodit :-S jej, super, uzite si svadobnu cestu a nech sa dari pri snazilkovani!! ;-) My este musime cakat...robota atd.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooj babenky!!krasny vikendik vam vsetkym zelam!! 8-) rosannar gratulujem k bytiku,videla som fotecky,perfektny,budete sa tam mat urcite dobre,hlavne ked sa tam budete lubkat.. :-) peknu svadobnu cestu,a tiez drzim palceky pri ... :-x ;-) jankavladkova no ako sa mavame,uz lepsie dufam.. ;-) devlin ani ja nemam moc casu sem chodit,ale ked sem obcas zavitam tesim sa ze aj v LV su v pohode babenky 8-) a kolko mas rokov ked sa mozem opytat??lebo my tiez uz asi pomaly po svadbe budeme rozmyslat... =-) cas leti... zravim vsetkych,pa
Odpovedať
Profilova fotka
devlin aspon že raz za čas sa tu ukážeš a povieš čo máš nové....my kupujeme byt tu v LV...jaaaaj som velmi rada, že sme ho našli... lucka.europe dakujem pekne...velmi sa mu tešíme....dúfam, že svadobnú cestu si užijeme... :-D
Odpovedať
Ahoj Lucka, no, coskoro 25 ;-) Lekarka mi vravela, ze aj ked je dnesny trend mat prve dieta okolo 30, telo neoklames a fyzicky je teraz ten najlepsi cas :-) Aj ked ja to prve dieta vidim tak po tej 26 ;-) Asi. Ved uvidime 8-) A Ty mas kolko rokov? Rosannar, supeeer, ze budete mat bytik! Budete konecne vo svojom a moze prist babo ;-) Ty sa uz citis na dieta? A manzel? Ak si pamatam spravne, mas okolo 20, ze? Nevravia Ti, ze mas cas? Mne to stale vravia, uz mi to lezie na nervy :-N :-p Najprv so svadbou a teraz s dietatom. A to mam tesne pred 25... Podla mna kazda vieme najlepsie, co kedy chceme! ;-) Niektori ludia su fakt uzasni...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee ;-) devlin ja si manželský život neviem vynachváliť...je to uuuuplne supeeer ;-) my sa začneme snažilkovať (ináč super slovo :-D ) asi budúci rok-teda ak mi drahého nepošlú z roboty niekam ďaleko... :-S Tento rok si ešte užívame mladomanželský život :-D :-D ináč ja som mala teraz v lete 26 a tiež mi doktor povedal, že som v tom najlepšom veku... :-D rosannar to je uuuplne perfektná cena za taký byt... ;-) pripájam sa k babám a prajem krásnu svadobnú cestu a aby ste sa z nej vrátili už traja... ;-) lucka.europe no už sme zase zdraví a pripravení zajtra tvrrrdo pracovať... :-D a ty ako? niečo nové s prípravami alebo tak celkovo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, uz dlhsi cas zijem v zahranici a teraz zacinam organizovat nasu svadbu v leviciach, mohli by ste mi poradit ohladom...no asi vsetkeho, svadobné salóny, restaurácie, fotograf, obrúcky. Cez internet som si uz zistovala co-to, no predsa je to iné, ako vlastné skúsenosti. Vopred mockrát diky a pekny den!
Odpovedať
Ahojte Levičanky chcela by som sa opýtat či niekto nevie nahodou o starejšom z Levíc Kubča Ján aky je starejší ? je to dosť doležité prosím napýšte mi ktora ste ho mala :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeeee :-D cristy ...vitaj... ;-) poslala som Ti IP...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, včera som sa vrátila z LV a tááááááák bolo dobre. Škoda, že je tak málo dovolenky. Bolo úplne perfektne aj výlet sme stihli, no proste paráda :-D rosannar, tiež sa pripájam ku gratuláciám k bytíku ;-) Nech sa vám tam dobre býva všetky nováčky tu pekne vítam a teším sa, že pribúdajú ďaľšie kočice :-D mladé panie :-) , vyzerá to tak, že som tu asi najstaršia :-N Podľa vášho doktora som už mala mať dávno deťúrence. Bude zo mňa 28 ročná nevesta :-S Ktovie kedy sa zomňa stane mamina... v dnešnej dobe mať bábo veru nieje jednoduché :-(
Odpovedať
Profilova fotka
devlin no čudovala by si si sa...ale nehovoria...ja som si myslela že rodičia budú mať niečo proti, a hovoriť, že som mladá, ale mám pocit ako keby sa z toho tešili, že chceme mať bábo... jankavladkova dakujem pekne....a tak plánujeme, aby nám to vyšlo, že sa vrátime traja...to by bolo aké super, počať mimčo na svadobnej ceste... :-D vrabciak dakujem pekne, tešíme sa na ten byt ako na výplatu :-D :-D ....teraz bývame v podnájme a je to také, nič v tom byte nesmieš spraviť podľa tvojich predstáv a tu si to spravíme ako my budeme chcieť a ako sa budeme na to všetko cítiť.. :-D
Odpovedať
cristy, mi sme mali fotografku Dadku Vecanovú z Levíc, veľmi sme s ňou boli spokojní, odporúčam!
Odpovedať
Profilova fotka
rosannar ...tak to je super, že ťa aj rodičia podporujú- asi im začali tikať starorodičovské hodiny... :-D moji svokrovci sa už tiež nevedia dočkať vnúčaťa a pomaly ale isto s tým začínajú aj naši... :-D vrabciak jeeeej, normálne si ma potešila, doteraz som tu tuším ja bola najstaršia nevesta... :-D podľa mňa ten správny vek na dieťa je vtedy, keď to tak cítiš ty a aj tvoj partner...a u každého je to individuálne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jankavladkova no asi im tikajú...napr. ocino asi tak rok dozadu stretol svojho spolužiaka asi zo základky a okolo neho behala skoro škôlka, čo už mal toľko vnúčať a ocino stále nič...tak odvtedy viem, že túži byť už starý otec... :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?